Інтерфакс-Україна
20:45 20.01.2024

Сили оборони збили обидва дрони-камікадзе, які атакували Нікопольщину

1 хв читати
Сили оборони збили обидва дрони-камікадзе, які атакували Нікопольщину

Російські війська впродовж дня двічі атакували Нікополь, а також населені пункти Марганецької та Покровської територіальних громад, два з двох дронів-камікадзе було збито, люди не постраждали, повідомив начальник районної військової адміністрації Євген Євтушенко.

"Удень росіяни атакували Нікополь і населені пункти Марганецької та Покровської сільської ТГ. Застосували два фпв-камікадзе та ствольну артилерію. Усюди люди залишилися неушкодженими", - написав він у телеграм-каналі в суботу ввечері.

За даними РВА, найбільш значні "руйнування в населеному пункті Покровської сільської громади - понівечено п'ять приватних будинків і шість господарських будівель. В інших населених пунктах триває обстеження територій.

"Із двох фпв-камікадзе Силами оборони України знешкоджено два", - уточнив Євтушенко.

За його словами, у межах інших громад району день минув без обстрілів і надзвичайних ситуацій.

 

 

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Свириденко: якщо ми хочемо, щоб в держсекторі були фахівці високого рівня, вони мають отримувати гідну зарплату

У Київській, Полтавській, Харківській, Сумській областях діють графіки аварійних відключень електроенергії та спецграфіки - Свириденко

Збито/подавлено 420 цілей, зафіксовано прямі влучання 13 ракет та 60 ударних БпЛА на 19 локаціях, падіння уламків на 7 локаціях – ПС ЗСУ

На Черкащині в результаті російської атаки постраждали 10 людей, серед них дитина – ДСНС

Ворог просунувся у трьох областях – DeepState

На Сумщині введені додатково спеціальні графіки аварійних відключень окрім вранішніх ГАВ

Росіяни 15 раз обстріляли Донеччину, троє людей загинули, 11 поранені – ОВА

Відомо про п'ятьох постраждалих внаслідок ворожої атаки на Дніпропетровщині – ОВА

Очікуємо повного відновлення водопостачання в Києві протягом кількох годин - Свириденко

Протягом вересня загальні втрати російських окупантів склали 28,5 тис. осіб – Сирський

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА