Інтерфакс-Україна
12:20 21.01.2024

Нічна атака на морський термінал у російському Усть-Лузі була операцією СБУ - джерела

1 хв читати
Нічна атака на морський термінал у російському Усть-Лузі була операцією СБУ - джерела

Атака із застосуванням дронів на морський термінал в Усть-Лузі, РФ, стала результатом спецоперації Служби безпеки України, повідомляють джерела агентства "Інтерфакс-Україна".

"Нафтовий термінал "Усть-Луга Ойл" у Ленінградській області - важливий об'єкт для ворога. Там переробляють пальне, яке, зокрема, поставляється і для військ Росії. Успішна атака на такий термінал завдає не тільки економічних збитків ворогу, позбавляючи окупантів можливості заробляти кошти на ведення війни в Україні, а й значно ускладнює логістику палива для військових РФ", - наголосило джерело агентства.

Зазначається, що внаслідок удару почалася масштабна пожежа, яка палає досі, росіяни були змушені провести евакуацію співробітників.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Мінкультури запроваджує школу для культурних інституцій та бізнесу щодо приватного партнерства і меценатства - Бережна

Новий "план Трампа" не передбачає амністію та заборону для вступу України в НАТО – ЗМІ

Сили оборони знищили 85 повітряних цілей противника, було влучання 69 БпЛА та однієї балістичної ракети – Генштаб ЗСУ

Україна запровадить відшкодування внесків для меценатів у сфері культури в 2026р - Бережна

На Донеччині з лінії фронту за добу евакуйовано 231 людину, у тому числі 14 дітей - ОВА

Міненерго вказує на тенденцію до покращення енергоспоживання та в окремих регіонах зменшення графіків обмежень

Кабмін погодив створення ІП "Носівські господарства" в Чернігівській області з майбутнім виробництвом варення і компотів

На Одещині внаслідок російських атак пошкоджено енергетичні об’єкти та житлові будинки – МВС

IWG plc анонсував відкриття Spaces в BOSTON Creative House

Суд розгляне позов про стягнення в дохід держави майже 3 млн грн необґрунтованих активів посадовця ЗСУ

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА