Інтерфакс-Україна
00:39 22.01.2024

Губернатор Флориди Десантіс вибув із передвиборчих перегонів і підтримав Трампа

1 хв читати
Губернатор Флориди Десантіс вибув із передвиборчих перегонів і підтримав Трампа

 Губернатор Флориди Рон Десантіс, якого вважали одним із головних претендентів на висування в президенти США від Республіканської партії, відмовився від участі в передвиборчих перегонах, підтримавши кандидатуру екс-президента Дональда Трампа, повідомляє Reuters у неділю.

"Мені ясно, що більшість виборців-республіканців хочуть дати Дональду Трампу ще один шанс", - сказав 45-річний Десантіс, висловивши свою підтримку Трампу.

Після виходу з перегонів Десантіса, колишній посол США в ООН Ніккі Гейлі буде єдиним суперником екс-президента США Дональда Трампа.

Підкреслюється, що переможець республіканської боротьби цього року зустрінеться з президентом Джо Байденом, імовірним кандидатом від Демократичної партії, на загальних президентських виборах у листопаді.

Як повідомлялося, колишній президент США Дональд Трамп випереджав своїх суперників-республіканців за ключовими показниками популярності перед сезоном праймеріз на вибори президента.

Праймеріз - це перший етап дворівневої системи голосування, на якому від політичної партії обирають єдиного кандидата для участі в основних виборах.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

У зоні підвищеного ризику будинки з верхньою розводкою труб опалення - голова Дарницької РДА

У Сухопутних військах повідомили про унікальну операцію - евакуацію трьох поранених на НРК

Січень буде морозним, у лютому потеплішає, небезпеки для озимих немає - Укргідрометцентр

Майже 53 млн цифрових копій документів створено в системі держархівів України в 2025р. - голова Укрдержархіву

Глава МВС: В ДСНС створено окремий Енергетичний загін для реагування на потреби українців

Петиція до Кабміну про посилення держполітики у сфері пошуку безвісти зниклих набрала 25 тис. голосів

СБС знищили РЛС і ще два ЗРК в тилу окупантів

Артінсталяцію про приєднання України до єдиної роумінгової зони ЄС відкрили на київському вокзалі

До 17 січня у Києві та області очікується зимова погода - Укргідрометцентр

Комітет нацбезпеки рекомендував Раді звільнити міністра оборони Шмигаля - Фріз

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА