Інтерфакс-Україна
07:05 23.01.2024

Генштаб ЗСУ: Українська авіація за добу атакувала вісім районів скупчення сил противника

1 хв читати
Генштаб ЗСУ: Українська авіація за добу атакувала вісім районів скупчення сил противника

Минулої доби авіація Сил оборони завдала авіаударів по восьми районах зосередження особового складу, озброєння та військової техніки противника, повідомляє Генштаб Збройних сил України у зведенні, опублікованому у фейсбуці станом на 06:00 вівторка.

Також силами і засобами протиповітряної оборони України знищено одну керовану авіаційну ракету Х-59.

Підрозділи ракетних військ завдали ударів по 1 пункту управління, 1 артилерійському засобу та 1 радіолокаційній станції противника.

 

 

 

ОСТАННЄ

Російські війська накопичують сили на прикордонні з Сумською областю та готуються до більш активних дій - ЦПД

Ексзаступник начальника УДО Чучковський арештований з правом застави, від нього вимагають показів на Порошенка - адвокат

Енергетики повертають світло в оселі на Дніпропетровщині і Одещині після атак

Рішення німецьких парламентарів збільшити оборонні витрати свідчать про усвідомлення ЄС своєї геополітичної ролі - Климпуш-Цинцадзе

Російські війська обстріляли Нікополь, загинула жінка, постраждала дівчинка

Зеленський закликав залучати зв’язки по всьому світу, щоб примусити РФ до кроків заради миру

Зеленський закликав посилювати санкції проти РФ, щоб змусити її зробити перші кроки до припинення війни

Зеленський: Партнери погоджуються, що Україну й Європу можна посилити за 3 роки

Будь-який мирний план щодо України потребує співпраці з США - прем'єр Британії

Путін бреше про ситуацію на Курщині, українські війська також стабілізували ситуацію в Донецькій області – Зеленський

РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА