00:05 24.01.2024

Рішення РНБО з економічної безпеки допоможе вирішити весь комплекс проблем щодо бізнесу та влади

2 хв читати
Рішення РНБО з економічної безпеки допоможе вирішити весь комплекс проблем щодо бізнесу та влади

Рішення Ради національної безпеки та оборони щодо невідкладних заходів щодо забезпечення економічної безпеки в умовах воєнного стану допоможе вирішити весь комплекс проблем щодо бізнесу та влади, заявив президент України Володимир Зеленський.

"Сьогодні є рішення Ради національної безпеки та оборони України щодо економічної безпеки та економічної стабільності саме зараз, під час військового стану. Чітко визначено кроки, які допоможуть і українським підприємцям, і державним установам вирішити весь той комплекс проблем, про який багато йшлося у ці тижні ", - заявив Зеленський у відеозверненні.

Для цього, за словами президента, буде сформовано Раду з підтримки підприємництва, до складу якої увійдуть представники бізнесу.

"Це відомі імена, відомі керівники українських компаній. Бізнес, який працює заради мільйонів людей. Технологічний бізнес, фінанси, послуги та інші галузі. Різні галузі, щоб були різні погляди. Але одне завдання – зміцнення нашої економіки, нашого суспільства", - наголосив він.

Крім цього, заявив Зеленський, рішення РНБО передбачає абсолютну чіткість щодо правоохоронних органів.

Зокрема, уряд представить зміни до закону "Про Бюро економічної безпеки" та деяких інших законів, щоб максимально обмежити потенціал будь-якого можливого тиску на легальний бізнес.

Також на рівні РНБО визначено і термін три місяці фактичного мораторію на проведення процесуальних дій, які можуть заблокувати роботу підприємства.

Крім цього, як зазначив Зеленський, має бути проведений та аудит системи моніторингу ризиків податкових накладних.

"Держава свою частину морального договору з бізнесом виконає. Важливо, щоб і кожен із підприємців в Україні виконав свою частину домовленостей: бізнес платить податки, працює легально, "у білу", поважає працівників, робітниць і точно не працює з Росією. Усі ми працюємо лише на українську перемогу", - наголосив він.

РЕКЛАМА

ОСТАННЄ

Українські прикордонники після бою з диверсантами РФ на Сумщині змусили їх відступити

Зеленський у Києві зустрівся з канцлером казначейства Великої Британії Гантом

Російська армія вночі обстріляла Дніпровський район Херсона, ніхто не постраждав - ОВА

Суд заарештував намісника Святогірської лаври на 60 діб

У прикордонних районах Чернігівської, Сумської та Харківської областей за добу зафіксовано 14 обстрілів із боку РФ

На Харківщині в результаті ворожих обстрілів пошкоджено ліцей, селищну раду, житлові будинки, інформації про постраждалих немає

Росіяни вночі обстріляли дві громади Сумської області, зафіксовано 14 вибухів

Асоціації АПК заявляють про підтримку міністра і просять ВАКС врахувати цей факт у слуханні про його арешт і заставу

Унаслідок обстрілів у Херсонській області троє людей отримали поранення

Зранку на Черкащині ППО знищила "швидкісну повітряну ціль", пошкоджено об'єкт критичної інфраструктури, постраждали шестеро людей

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА