Інтерфакс-Україна
16:57 24.01.2024

ЗСУ продовжать діяти для знищення засобів доставки, контролю за повітряним простором для ліквідації терористичної загрози, зокрема на Бєлгородсько-Харківському напрямку

2 хв читати
ЗСУ продовжать діяти для знищення засобів доставки, контролю за повітряним простором для ліквідації терористичної загрози, зокрема на Бєлгородсько-Харківському напрямку

Збройні сили України вживають усіх заходів для захисту України та українців, а також і надалі вживатимуть заходів зі знищення засобів доставки, контролю за повітряним простором для знищення терористичної загрози, зокрема на Бєлгородсько-Харківському напрямку, заявили в Генеральному штабі.

"Задля зменшення саме ракетної загрози Збройні сили України не тільки контролюють повітряний простір, а й детально відстежують точки запусків ракет та логістику їх постачання, особливо з застосуванням засобів військово-транспортної авіації. Зафіксована інтенсивність обстрілів прямо повʼязана зі зростанням кількості військово-транспортних літаків, що протягом останнього часу направлялися до аеродрому Бєлгорода", - ідеться в повідомленні в телеграм-каналі.

З огляду на це, як наголосили в Генштабі, ЗСУ й надалі вживатимуть заходів зі знищення засобів доставки, контролю за повітряним простором для знищення терористичної загрози, зокрема на Бєлгородсько-Харківському напрямку.

У ЗСУ зазначили, що нездатність противника домогтися якихось результатів на полі бою продовжує його стратегію терору, зокрема й на Харківському напрямку.

"Застосування ракетного ураження з метою знищення Харкова та вбивства цивільних ми бачимо і в інших містах України. Лише за останній тиждень противник завдав 19 ракетних ударів по Харківщині. Застосовано: 26 ОКР С-300; три БР "Іскандер-М", - зазначається в повідомленні.

Унаслідок зазначених дій ворога загинули 16 людей, зокрема одна дитина. Поранені 78 осіб, зруйновані 13 будівель, зокрема одна лікарня, три навчальні заклади, шість житлових будинків.

ОСТАННЄ

Україна проінформувала президента Швейцарської Конфедерації щодо демонстративної російської атаки - Єрмак

"Вінницяобленерго" планує повністю заживити до кінця доби знеструмлені внаслідок російської атаки населені пункти

В ОП назвали атаку по Києву відповіддю Путіна на всі міжнародні зусилля щодо миру, закликали світ відреагувати

П'ятниця в Україні буде сухою і теплою, на півдні країни до 30°

Число загиблих у Києві через російську атаку збільшилось до 15 осіб, серед них четверо дітей – КМВА

У ДТП на Кіровоградщині загинуло 6 людей, серед них – дитина, ще 6 постраждали – ДСНС

Офіс ЄІБ у Києві пошкоджено внаслідок нічної російської атаки

СБУ: 68-річний мешканець прифронтового селища на Запоріжжі отримував від ворога дронами вибухівку для терактів

Голова Держводагентства: Водну кризу у постраждалих від воєнних дій регіонах можна подолати

Україна діятиме дзеркально у відповідь на рішення Угорщини заборонити в’їзд військовому - Сибіга

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА