Інтерфакс-Україна
23:30 24.01.2024

Україна наполягатиме на міжнародному розслідуванні збиття літака ІЛ-76 під Бєлгородом

1 хв читати
Україна наполягатиме на міжнародному розслідуванні збиття літака ІЛ-76 під Бєлгородом

 Україна наполягатиме на міжнародному розслідуванні падіння російського військово-транспортного літака ІЛ-76 під Бєлгородом, заявив президент Володимир Зеленський.

"Викликав Умєрова, Залужного, Шапталу, Буданова і Малюка - доповіли про ситуацію з літаком і обміном. Очевидно, що росіяни грають із життями українських полонених, із почуттями рідних і з емоціями нашого суспільства", - заявив він у вечірньому відеозверненні.

За словами Зеленського, "потрібно встановити всі чіткі факти - настільки, наскільки це можливо, враховуючи, що падіння літака сталося на російській території - поза нашим контролем".

"Факти - це головне слово зараз", - наголосив президент.

Глава держави також повідомив, що заслухав сьогодні Головкома і Генштаб щодо застосування Повітряних сил.

"ГУР займається з'ясуванням долі всіх полонених. Служба безпеки України розслідує всі обставини. І я дав доручення міністру закордонних справ України поінформувати партнерів про наявні дані в Україні. Наша держава наполягатиме на міжнародному розслідуванні", - заявив він.

Як повідомлялося, вранці в середу, 24 січня, під російським Бєлгородом упав літак ІЛ-76, на борту якого, за повідомленнями російських ЗМІ, могли перебувати українські військовополонені.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Сирський: Росіяни вдаються до тактики "тотального просочування" із нарощуванням диверсійних дій у нашому тилу

Кабмін погодив звільнення Сергія Гайдая з посади голови Мукачівської РДА — Свириденко

Свириденко: Уряд запускає спрощений механізм для швидшого відновлення пошкодженого житла

Зеленський: У Нацгвардії триває службове розслідування, тільки бойові офіцери займатимуть керівні посади

Кабмін направить подання на звільнення голови Мукачівської РДА Сергія Гайдая у справі з викриттям масштабної корупції — Свириденко

Росіяни вдарили по Херсону керованими авіабомбами, пошкоджено автомобільний міст і житлові будинки

Нікопольщина зазнала обстрілів з артилерії та FPV-дронів, пошкоджено промисловий об’єкт і житлові будинки

Слуга Народу" розглядає питання виключення Кузнєцова з партії — заява

НАБУ/САП: Організована злочинна група за участю нардепа діяла у 2024-2025 рр., чотирьох осіб затримано

НАБУ і САП доповіли Зеленському про викриття масштабної корупції при закупівлі дронів і РЕБ за участю нардепа

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА