Інтерфакс-Україна
09:45 25.01.2024

За час повномасштабної війни загинули щонайменше 25 представників духовного персоналу - Держетнополітики

1 хв читати
За час повномасштабної війни загинули щонайменше 25 представників духовного персоналу - Держетнополітики

У Державній службі України з етнополітики та свободи совісті повідомляють про загибель щонайменше 25 представників духовного персоналу через воєнні дії з початку повномасштабного вторгнення РФ.

Згідно з повідомленням пресслужби Держетнополітики з посиланням на проєкт "Релігія в огні", станом на сьогодні зафіксовано руйнування понад 500 релігійних споруд, 9% із яких знищено повністю, а 16% зазнали таких руйнувань, що їх уже неможливо відремонтувати.

"Найбільше від російської агресії постраждали церкви, пов'язані з Московським патріархатом, - принаймні 143 знищено або пошкоджено", - ідеться в повідомленні.

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

ПриватБанк за 2-3 роки переобладнає всі відділення у підвищеної доступності для людей з інвалідністю

"Євросолідарність" закликала Зеленського обговорити з представниками фракцій і груп Ради укладену зі США угоду про копалини

Україна продовжує ремонт конфайнмента над ЧАЕС після атаки – МАГАТЕ

Трамп схвалює перший продаж зброї Україні - ЗМІ

Взято під варту залізничника, який за завданням ГРУ РФ передавав дані про перевезення військової техніки на Харківщині

Мовний омбудсмен рекомендує Кабміну підготувати зміни до Виборчого кодексу щодо підтвердження володіння українською мовою кандидатами

Кондратюк: Без повного тексту угоди між Україною та США про копалини складно робити висновки

Україна погодилася на запропоновані США умови припинення військових дій - спецпосланець Трампа

До АРМА передано зброю, вилучену ДБР у колишнього комбрига тероборони

Міносвіти про присвоєння звання доцента Білоусу: на момент ухвалення рішення не було документальних підстав для відхилення

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА