Інтерфакс-Україна
10:29 26.01.2024

НМТ-2024 відбудеться з 14 травня до 19 липня

1 хв читати
НМТ-2024 відбудеться з 14 травня до 19 липня

Міністерство освіти і науки повідомляє, що національний мультипредметний тест (НМТ) у 2024 році відбудеться з 14 травня до 19 липня.

"Вступники проходитимуть тест протягом одного дня в два етапи, кожен з яких триватиме по дві години. На першому етапі учасників тестуватимуть з української мови і математики, на другому - з історії України та вибіркового предмета. Між етапами передбачено перерву 20 хвилин", - йдеться в повідомленні пресслужби міністерства.

Як повідомлялося, НМТ 2024 року міститиме три обов'язкові предмети (українська мова, математика та історія України 16-21 століть) і один на вибір абітурієнта (іноземна мова (англійська, німецька, французька, іспанська), біологія, фізика та хімія, українська література та географія).

25 січня Український центр оцінювання якості освіти затвердив загальні характеристики предметних тестів основного та додаткового блоків НМТ-2024 і схеми нарахування балів за виконання завдань.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

РФ атакувала Сумщину БпЛА, є постраждалі та руйнування

Ізраїль та Іран погодились на повне і точне припинення вогню, заявив Трамп

Україна засуджує ракетний удар Ірану по авіабазі в Катарі

Трамп назвав "слабкою відповіддю" реакцію Ірану на удари США по ядерних об'єктах

Зеленський: Близько 58 тис. українських військових пройшли навчання в межах програми "Interflex" у Велпкій Британії і невдовзі захищатимуть Україну

Головне, щоб на саміті НАТО не було скандалів, що шкодять Україні - нардеп

БЕБ можуть очолити представники НАБУ Даменцов або Цивінський – конкурсна комісія

Чотири жертви та троє постраждалих через російські обстріли Донеччини - Філашкін

БЕБ можуть очолити представники НАБУ Даменцов або Цивінський – конкурсна комісія

Жодних проривів від саміту Північноатлантичного альянсу чекати не варто - голова делегації Ради у ПА НАТО

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА