Інтерфакс-Україна
07:06 27.01.2024

Росіяни обіцяють пенсіонерам Донбасу видачу гуманітарки в обмін на партквитки "Единой России"

1 хв читати

Російські окупанти на тимчасово окупованих територіях Донецької області обіцяють видавати гуманітарну допомогу пенсіонерам в обмін на партійний квиток "Единой России", повідомляє Центр національного спротиву.

"Окупанти створили на ТОТ гуманітарну кризу, де люди не мають грошей на проживання і тепер намагаються купити тих, хто від них залежний. Зокрема, завдяки пенсіонерам окупаційна адміністрація планує набрати людей у партію міжнародного злочинця Володимира Путіна", - йдеться в повідомленні.

Повідомляють, що "це необхідно для "виборів президента Росії". "За логікою окупантів, майбутні члени партії мають забезпечити видимість явки на кількох відкритих дільницях", - йдеться в повідомленні.

Центр національного спротиву зазначає, що всі організатори виборів нестимуть за це відповідальність.

 

 

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Російські БпЛА атакували Чугуїв, пошкоджено цивільне підприємство

Шатдаун у США: Демократи в 13-те заблокували бюджетну резолюцію

"Укренерго" залишили на середу обмеження е/е населенню з 8:0" до 22:00, промисловості - на ранкову годину більше

Шмигаль: Ключовий пріоритет Міноборони на наступні 100 днів – збільшення виробництва української зброї

Зеленський відзначив державними нагородами енергетиків, які відновлюють електропостачання після російських обстрілів

Україна офіційно розпочала опалювальний сезон – Свириденко

Шмигаль обговорив з представниками НАТО подальші євроінтеграційні реформи та ініціативу PURL

Понад 22 тис киян отримали матеріальну допомогу за пошкоджене житло через збройну агресію РФ

В Миколаєві жінка залишила малолітніх дітей на пів доби самих, вони загинули через пар від гарячої води

Зеленський доручив опрацювати конкретні суспільні потреби, на які мають спрямовуватись кошти від заморожених російських активів – нарада з урядовцями

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА