Інтерфакс-Україна
23:31 28.01.2024

Координаційний штаб із питань поводження з військовополоненими повідомляє про DDoS-атаку

1 хв читати
Координаційний штаб із питань поводження з військовополоненими повідомляє про DDoS-атаку

Координаційний штаб з питань поводження з військовополоненими при Головному управлінні розвідки Міністерства оборони України повідомляє про DDoS-атаку на інформаційні ресурси штабу і пов'язує її з падінням літака Іл-76 ПКС РФ, повідомляє телеграм-канал штабу.

"Вочевидь, ворог вирішив, що інформація, зокрема, про подробиці обмінів військовополоненими та падіння літака ІЛ-76 несе для нього загрозу", - йдеться в повідомленні відомства в неділю ввечері.

Координаційний штаб повідомляє, що з метою безпеки на деякий час буде обмежено доступ до деяких функцій і ресурсів.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Каллас припускає, що США рано чи пізно приєднаються до Спецтрибуналу

Революція на воді: як дрони Magura нищать російські кораблі

Шмигаль: сьогодні приймається політичне рішення, наступний крок - запуск юридичної процедури створення Спецтрибуналу

Сибіга: У Львові приймаються політичні документи щодо трибуналу, попереду – процедурно-формальне схвалення і угода з Радою Європи

Держави ЄС вже зобовʼязалися надати Україні щонайменше 1,35 млн снарядів до кінця року - Сибіга

Ратифікована угода про корисні копалини виглядає стандартизованою інвестугодою без дискримінаційних положень – юрист

Сибіга анонсував зустріч з угорською стороною щодо вступу в ЄС: ми налаштовані на конструктивний діалог

Шмигаль подякував ЄС за EUR75 млрд фінансової, економічної та гумдопомоги і за майже EUR50 млрд військової підтримки

Шмигаль: Український народ може очікувати на лаві підсудних російських політиків і військове керівництво за злочин агресії

Затримано проректора військової академії, який змушував підлеглих будувати йому будинок

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА