Інтерфакс-Україна
11:21 29.01.2024

Глава МЗС Угорщини повідомив, що їде до Ужгорода

1 хв читати
Глава МЗС Угорщини повідомив, що їде до Ужгорода

Міністр закордонних справ Угорщини Петер Сіярто повідомив, що в понеділок, 29 січня, їде в Україну.

"Виїжджаємо в Карпати. Хочемо налагодити співпрацю України й Угорщини, і зробимо все, щоб угорська громада на Закарпатті повернула свої колишні права", - написав він у фейсбуці.

Пізніше Сіярто написав, що прямує до міста Ужгорода, й попереду очікується довгий день.

"Їдемо до Ужгорода, день буде довгий... Треба зробити все, щоб угорська громада Закарпаття повернула собі колишні права", - написав він у фейсбуці.

Як повідомлялося, 29 січня в Ужгороді відбудеться зустріч міністра закордонних справ Дмитра Кулеби і глави Офісу президента України Андрія Єрмака з главою МЗС Угорщини Петером Сіярто. 

ОСТАННЄ

В’ятрович розкритикував кандидатуру Завальського, а також дії влади щодо інституту мовного омбудсмена

Україна запровадила санкції проти 56 фізичних та 55 юридичних осіб

Коордштаб: Україна повертає з полону важкопоранених та тяжкохворих захисників – черговий етап великого обміну

Зеленський про черговий обмін: Більшість воїнів перебували в російському полоні понад два роки

Командувач українських СБС "Мадяр" почав з оптимізації управління

Стефанішина внесла кандидатуру актора Завальського на посаду мовного омбудсмена

Прикордонники виявили на Львівщині канал незаконного переправлення порушників за кордон за $18,5 тис

Громада Києва відправила чергову партію допомоги бійцям на фронт – Кличко

Join UP! обслужив понад 145 тис українських туристів з початку року

Львів виділив земельні ділянки для будівництва соцжитла на 4,7 тис. мешканців

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА