09:18 31.01.2024

Від початку повномасштабної війни у чоловіків старше 25 років різко зросло бажання стати аспірантами - голова комітету Ради

1 хв читати
Від початку повномасштабної війни у чоловіків старше 25 років різко зросло бажання стати аспірантами - голова комітету Ради

Голова комітету Верховної Ради з питань освіти, науки та інновацій Сергій Бабак заявляє, що від початку повномасштабної війни в чоловіків, старших за 25 років, різко зросло бажання стати аспірантами.

"У проєкті зʼявилась норма про позбавлення відстрочки аспірантів контрактної формі. Можна по різному до неї ставитись, але для розуміння масштабу проблеми покажу дані, як різко з початку повномасштабної війни зросло бажання стати аспірантами у чоловіків віком 25+. Висновки робіть самі", - написав Бабак у телеграм-каналі, коментуючи оновлений проєкт закону про проходження військової служби, мобілізацію та військовий облік.

Зокрема, за оприлюдненими даними у 2019-2021 рр. чоловіки, старші за 25 років, становили майже 20% зарахованих до докторантури (доктор філософії/доктор мистецтв) на бюджет і 26-46% зарахованих на контракт.

У 2022-му і 2023 роках це співвідношення значно збільшилося, і чоловіки, старші за 25 років, становили близько 39-47% зарахованих до докторантури на бюджет і 78-82% зарахованих на контракт.

Раніше заступник міністра освіти і науки Михайло Винницький повідомив, що у 2023 році на 21% збільшилася кількість вступників до аспірантури і докторантури, переважно це чоловіки.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

У Добропіллі загинула працівниця "Нової пошти"

У Хмельницькому заарештували двох чоловіків, які напали на працівника ТЦК

Військовий тероборони Одеси організував схему заробітку на ухиленні від мобілізації за психіатричними діагнозами

Федоров оголосив про запуск в "Дії" бета-тесту цифрового дозволу на зброю

Майже 2 тис. га української землі вигоріло за вихідні - ДСНС

Завершено розслідування справ щодо корупції на Укрзалізниці, в яких фігурують колишній радник ОП Шило та нардеп Бондар

Сирський: У призначенні командирів корпусів пріоритет надано молодим, перспективним офіцерам, які вже мають достатній бойовий досвід

Укргідрометцентр попереджає про сильні пориви вітру і дощі в Карпатах і Закарпатті

Командир військової частини з Київщини незаконно оформив бойові виплати на понад 7 млн грн

СБУ викрила в Черкасах колишніх комуністів, які закликали захопити всю Україну

РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА