Інтерфакс-Україна
21:03 31.01.2024

Міністр оборони Нідерландів обговорила з європейськими колегами розширення оборонної промисловості для допомоги Україні

1 хв читати
Міністр оборони Нідерландів обговорила з європейськими колегами розширення оборонної промисловості для допомоги Україні

Міністр оборони Нідерландів Кайса Оллонгрен повідомила, що обговорила з главами оборонних відомств інших країн Європейського Союзу розширення оборонної промисловості для поповнення запасів боєприпасів і надання військової допомоги Україні.

"Сильніша Європа потребує розширення оборонної промисловості. Я говорила про це зі своїми колегами в Брюсселі. Ми повинні мати можливість швидше поповнити запаси боєприпасів і виконати обіцянку, дану Україні... Важливо, щоб ми збільшили нашу військову підтримку України, щоб вона могла подолати російську агресію. Наша підтримка визначає результат війни", - написала Оллонгрен у твіттері у середу.

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Зеленський відвідав Львівський ліцей з посиленою військово-фізичною підготовкою імені Героїв Крут

Поліція запобігла організації чергової незаконної схеми виїзду військовозобов'язаних з країни

Невеликий сніг, вдень з дощем очікується в Україні в середу

ВРП звільнила суддю ОАСК Павла Вовка за тиск на суддів, ВРП та ВККС

У Києві з 21 березня дозволять рух наземного громадського транспорту під час тривог – очільник МВА

Кабмін передав 204 млн грн бюджетних призначень від Секретаріату уряду до Мінкультури у зв'язку з перепідпорядкуванням Держкіно

Шмигаль: за останні 2 роки бюджет на освіту і науку зріс на 35%

Чиновника з Полтавщини засуджено до 10 років тюрми за замовлення вбивства підприємця- ДБР

Невідомі вчинили стрілянину у ТРЦ в Білій Церкві, поліція розшукує нападників

Сибіга провів у Нью-Делі першу в історії зустріч міністрів закордонних справ України та Королівства Бутан

РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА