Інтерфакс-Україна
21:04 02.02.2024

СБУ завершила досудове розслідування щодо затриманого в Одесі розвідника російського угруповання "Призрак"

1 хв читати
СБУ завершила досудове розслідування щодо затриманого в Одесі розвідника російського угруповання "Призрак"

Слідчі Служби безпеки України завершили досудове розслідування щодо учасника терористичної організації "ЛНР", командира розвідувального підрозділу підконтрольного РФ угруповання "Призрак", якого викрили і затримали контррозвідники СБУ в Одесі наприкінці серпня 2023 року.

"Наразі дії зловмисника кваліфіковано за ч. 1 ст. 258-3 Кримінального кодексу України (участь у терористичній групі чи терористичній організації). Обвинувальний акт скеровано до суду", - повідомляється на сторінці управління СБУ в Одеській області у фейсбуці у п'ятницю.

Як повідомлялося, бойовика було затримано в серпні 2023 року в Одесі. "Зловмисником є місцевий житель - ідеологічний прихильник кремлівського режиму. Під час масових заворушень в Одесі на початку травня 2014 року він брав активну участь у провокаціях на користь РФ. Тоді, щоб уникнути відповідальності за свої злочини, він утік до тимчасово окупованої частини Луганської області, де приєднався до лав бойовиків", - розповіли в спецслужбі.

За даними слідства, після цього бойовик воював проти українських військ на Донеччині, проте згодом вирішив покинути лави терористичної організації, приховано виїхав на підконтрольну українському уряду територію і повернувся до Одеси, де намагався уникнути правосуддя, однак згодом усе ж таки був викритий і поміщений під варту.

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

В Україні очікується підвищення температури повітря, місцями короткочасні дощі

Матернова зустрілась з Качкою, наголосила на його досвіді роботи на євроінтеграційному шляху України

Четверо людей загинули і шестеро були поранені внаслідок ворожих обстрілів у Донецькій області впродовж доби - ОВА

МВС запроваджує посади помічників з ветеранської політики

Шестеро цивільних постраждали через ворожі обстріли протягом доби у Харківській області – ОВА

Захисники України в ніч на 20 липня знищили 18 із 57 задіяних ворогом дронів

Двоє людей постраждали через ворожі обстріли території Херсонської області – ОВА

Одна людина загинула і двоє постраждали внаслідок атаки ворожих БпЛА у Сумській області – ОВА

Генштаб зафіксував впродовж доби 154 бойові зіткнення

Окупанти втратили впродовж доби 1040 військовослужбовців

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА