Інтерфакс-Україна
19:10 03.02.2024

Генштаб ЗСУ: Авіація і ракетники завдали 13 ударів по локаціях окупантів за добу

1 хв читати
Генштаб ЗСУ: Авіація і ракетники завдали 13 ударів по локаціях окупантів за добу

Авіація і ракетні війська Сил оборони України впродовж дня завдали 13 ударів по місцях зосередження особового складу та озброєння російських окупаційних військ, повідомляє Генеральний штаб Збройних сил України про обстановку станом на 18:00 суботи.

"Протягом дня авіація Сил оборони завдала ударів по 12 районах зосередження особового складу противника. Підрозділами ракетних військ завдано ударів по 1 району зосередження особового складу та 1 артилерійському засобу противника", - ідеться в повідомленні Генштабу ЗСУ у фейсбуці.

 

 

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Генштаб ЗСУ повідомляє про зменшення ударів ворога на курському напрямку за останню добу

На ПП "Вишнє-Нємецьке" – Ужгород" з 17 по 19 березня частково обмежать рух вантажівок через ремонт

Мін'юст і Мінцифри працюють над ідеєю Електронного архіву

Суд у Тбілісі виніс ще один вирок Саакашвілі - 4,5 року в'язниці за незаконний перетин кордону

Мирна жителька загинула на Сумщині внаслідок мінометного обстрілу

Голова Укрдержархіву: Думаю, що в 2025 р. Україна очолить світовий рейтинг зі швидкості оцифрування архівів

Міносвіти розіслало в департаменти освіти роз’яснення щодо питань оцінювання результатів навчання в школах відповідно до держстандарту

Україна відповідатиме на атаки, поки Путін не припинить війну, – Єрмак

Міністр культури Точицький задекларував 1,2 млн грн доходів за 2024 рік

Фінансування архівної сфери недостатнє для модернізації, розвитку і побудови сховищ - заступниця міністра юстиції Васильчук

РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА