Інтерфакс-Україна
21:55 03.02.2024

Глядацьке голосування на нацвідборі "Євробачення-2024" буде продовжено після відновлення роботи застосунку "Дія"

1 хв читати
Глядацьке голосування на нацвідборі "Євробачення-2024" буде продовжено після відновлення роботи застосунку "Дія"

Глядацьке голосування на національному відборі на міжнародний пісенний конкурс "Євробачення-2024" буде продовжено після відновлення роботи програми "Дія".

"Голосування в застосунку "Дія" незабаром буде відновлено. Голосування буде продовжено, щоб глядачі встигли віддати голос. Про завершення голосування ведучі повідомлять у прямому ефірі", - ідеться в повідомленні на офіційній сторінці "Євробачення Україна" у фейсбуці.

Ведучі також повідомили, що після відновлення роботи "Дії" у охочих буде 30 хвилин на те, щоб віддати свій голос у застосунку.

Раніше повідомлялося про збій у застосунку "Дія" через велику кількість відвідувачів.

 

 

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

"ДТЕК" заживив насамперед критичну інфраструктуру в Києві, працює над подальшим підключенням споживачів

В Києві через ворожу атаку досі лишаються без енергопостачання майже 3 тис. об’єктів інфраструктури

СБУ завдала серію ударів по місцях базування російської техніки та особового складу

Посли держав G7 на терміновій зустріч з міністром енергетики обговорили нагальні потреби галузі після обстрілів РФ

Кабмін вніс зміни до зразків меморіальних табличок на колумбарних нішах на території НВМК

Аварійні відключення е/е станом на 13:00 зберігаються в Києві та 8 областях, на Чернігівщині тривають погодинні – Міненерго

Потяг Київ–Бухарест попри масовану атаку вирушив у перший рейс

У реєстрі Оберіг 11 жовтня проводитимуться планові технічні роботи, в Резерв+ тимчасово будуть недоступні послуги – Міноборони

Ізюмська громада Харківської області знову зі світлом – МВА

АП ВАКС залишила в силі заочний вирок нардепу Одарченко за спробу підкупу керівництва Мінвідновлення

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА