Інтерфакс-Україна
10:49 05.02.2024

У Вінниці горіла багатоповерхівка, загинула людина, 55 мешканців евакуювали - ДСНС

1 хв читати

Одна людина загинула внаслідок пожежі в багатоповерховому житловому будинку у Вінниці ввечері 4 лютого, повідомила Державна служба України з надзвичайних ситуацій.

"Лікарі намагалися людину реанімувати, проте врятувати життя 68-річному чоловікові не вдалося. Крім того, рятувальники оперативно евакуювали 55 мешканців під'їзду", - йдеться в повідомленні.

Займання сталося в одній із квартир третього поверху. Загиблого знайшли в коридорі на підлозі без ознак життя. Пожежа, ймовірно, сталася через порушення правил пожежної безпеки, зазначають у відомстві.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Міністр оборони Нідерландів анонсував виділення EUR150 млн на систему I-Hawk для України

Повітряні сили та ППО з 2022р збили 2,5 тис. крилатих, майже 100 балістичних ракет та 17,5 тис ударних БпЛА – Ігнат

Норвегія долучилася до Коаліції дронів

Міністри закордонних справ ЄС зустрінуться в Люксембурзі 14 квітня, Сибіга доєднається онлайн

Справа "золотих яєць" Міноборони: суд призначив заставу в 5 млн грн для фізичної особи, яка координувала злочинну схему

Зеленський ввів у дію санкції проти пропагандистів і "тіньового флоту" РФ

"Експоцентр " разом з ГО "Культурні практики" починає етап дослідження ВДНГ як радянського ідеологічного простору - гендиректор

Україна прагне зробити внесок в успіх коридору Лобіто і зміцнювати зв'язки з Африканським Союзом - Сибіга

Ідентифіковано 5 бойовиків, які катували та грабували місцевих мешканців під час окупації Харківщини

У Кремлі підтвердили зустріч Віткоффа з Путіним, на якій будуть обговорювати війну в Україні – ЗМІ

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА