Інтерфакс-Україна
13:50 05.02.2024

Кількість загиблих унаслідок обстрілу Херсона зросла до чотирьох осіб

1 хв читати

Кількість загиблих унаслідок ворожого артилерійського обстрілу Херсона зросла до чотирьох осіб, повідомляє міністр внутрішніх справ України Ігор Клименко.

"Рятувальники гасять автомобіль, який потрапив під артилерійський обстріл у Херсоні близько опівдня. На жаль, врятувати водія та пасажира не вдалося. Загалом російський обстріл забрав життя чотирьох місцевих жителів. Ще одна людина травмована", - написав Клименко в телеграм-каналі в понеділок.

Раніше повідомлялося, що російські окупанти обстріляли центр Херсона, внаслідок чого загинули двоє людей. Пізніше голова ОВА Олександр Прокудін повідомив, що росіяни продовжують обстрілювати місто, ще загинула жінка.

 

ОСТАННЄ

Постпред США при НАТО: ми намагаємося зрозуміти до чого максимально готова Росія

Трамп обговорив з Токаєвим війну в Україні і збирається запросити Казахстан та Узбекистан на саміт G20 в 2026 році

Держадепартамент США збирається заборонити в'їзд в країну особам, яких вважає відповідальними за цензурування американських онлайн-платформ в Європі - Рубіо

Правила єдині для всіх – Нацбанк прокоментував рішення Revolut закрити рахунки клієнтам в Україні

Німецьку ультраправу партію AfD звинувачують у збиранні інформації для Кремля - ЗМІ

Сибіга скоординував із австралійською колегою подальші кроки для подальшого зміцнення оборонних спроможностей України

МЗС України назвало Почесних амбасадорів України 2025

Літак з військовою делегацією Лівії на чолі з начальником Генштабу розбився, повертаючись з Туреччини

Сили оборони відбили з початку доби 110 ворожих атак - Генштаб

Загиблих та постраждалих внаслідок влучання ворожого БпЛА в багатоповерхівку в Чернігові не виявлено

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА