Інтерфакс-Україна
15:21 05.02.2024

Суд продовжив запобіжний захід ексначальнику СБУ в Криму Кулінічу - Суспільне

1 хв читати
Суд продовжив запобіжний захід ексначальнику СБУ в Криму Кулінічу - Суспільне
Фото: https://graty.me/foto/

Суд продовжив запобіжний захід ексначальнику Служби безпеки України в АР Крим Олегу Кулінічу на 60 діб, повідомив адвокат підсудного Дмитро Паламарчук "Суспільне. Крим".

"Запобіжний захід продовжено на 60 діб. Ми звернулися з апеляційною скаргою, там навіть призначено справу до розгляду на завтра. Стан здоровʼя в Олега Миколайовича не дуже задовільний у звʼязку з чим, навіть коли ще були відкриті судові засідання, то суд ухвалив рішення щодо того, щоб Кулінічу могли надавати медичну допомогу в закладах охорони здоровʼя, які не в Київському слідчому ізоляторі, а окремо в закладах охорони здоровʼя", - цитує адвоката "Суспільне".

Він також повідомив, що після цього рішення суду минуло близько 60 діб, проте Кулініча досі не забрали на лікування.

"Паламарчук зазначає, що це повʼязано з певними складнощами у спілкуванні та взаємозвʼязку з установою, яка направляє його на лікування", - наголошується в повідомленні.

Як повідомлялося, Кулініча затримали 16 липня 2022 року під час спецоперації ДБР і СБУ. Йому було повідомлено про підозру в державній зраді (ч. 1 ст. 111 КК України) та створенні злочинної організації (ч. 3 ст. 255 КК України).

ОСТАННЄ

Посольство України про заяву експрем'єра Польщі: Це спроба підірвати взаємну повагу та довіру

У Харкові відбувся установчий форум Асоціації прифронтових міст та громад

Зеленський обговорив із командирами потреби 82-ї окремої десантно-штурмової Буковинської бригади

Рада прийняла закон про Єдину інформаційну систему соціальної сфери

Міноборони Польщі: Україна зробила епохальний стрибок у розвитку дронів, ми хочемо скористатися цими знаннями

Мир має бути прийнятним для української держави та потребує сили - міністр оборони Польщі

Мін’юст спростовує інформацію про нібито витік даних українців під час тестування е-Нотаріату

Лінія безпеки Польщі проходить на лінії фронту в Україні - міністр оборони

Окупанти завдали авіаудару по Костянтинівці, загинули 5 цивільних

Суд обрав запобіжний захід екснардепу Новинському, який переховується за кордоном

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА