Інтерфакс-Україна
08:17 08.02.2024

У Вінницькій області через падіння уламків збитих БПЛА сталася пожежа на одному з інфраструктурних об'єктів

1 хв читати
У Вінницькій області через падіння уламків збитих БПЛА сталася пожежа на одному з інфраструктурних об'єктів

Унаслідок падіння уламків ліквідованих українською ППО ворожих безпілотників на Вінниччині спричинено пожежу на одному з інфраструктурних об'єктів, повідомив голова обласної військової адміністрації Сергій Борзов.

"Цієї ночі на Вінниччині уламками збитих БПЛА спричинено пожежу на одному з інфраструктурних об'єктів", - написав він у телеграм-каналі.

Рятувальники вже локалізували вогонь, зараз завершують роботи з ліквідації. Постраждалих немає.

 

 

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Лубінець закликав міжнародну спільноту посилювати тиск на РФ у зв’язку із систематичними порушеннями прав людини на ТОТ

Кабмін виділив Міноборони 10 млн грн на ремонт військової автотехніки, закупівлю оргтехніки та меблів

Розпочала роботу освітня платформа для жителів Криму - Міносвіти

Кабмін передбачив повернення грошової допомоги у разі появи чи установлення місця знаходження військового, який раніше значився загиблим

Кабмін розподілив майже 1,3 млрд грн субвенції на облаштування укриттів, створення та модернізацію їдалень у військових ліцеях

Генштаб ЗСУ: Українські сили на Курщині станом на 16:00 відбили три атак росіян, ще чотири бої тривають

Генштаб ЗСУ: на покровському та новопавлівському напрямках з початку доби ворог здійснив по 18 атак

Ще дев'ятьох дітей повернули в Україну з тимчасово окупованих територій

Кабмін затвердив угоду з Туреччиною про співробітництво в галузі освіти

Перехід на напругу 230 В з 1 липня не призведе до пошкодження побутової техніки – ДТЕК

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА