Інтерфакс-Україна
09:14 08.02.2024

На Чернігівщині та Сумщині за добу зафіксовано шість ворожих обстрілів прикордонних територій

1 хв читати
На Чернігівщині та Сумщині за добу зафіксовано шість ворожих обстрілів прикордонних територій

У Чернігівській і Сумській областях за добу зафіксовано шість ворожих обстрілів прикордонних територій із різних видів озброєння, повідомляє Оперативне командування "Північ".

"Російські загарбники продовжують обстрілювати прикордонні території Чернігівської та Сумської областей. Всього протягом доби нараховано 6 обстрілів (20 вибухів) із різних видів озброєння", - йдеться в повідомленні.

Так, у Семенівській громаді Чернігівської області зафіксовано в Семенівці 1 прихід, імовірно FPV-дрон. Також по Блешні - 7 приходів, імовірно міномет 120 мм.

У Шосткинському районі Сумської області зафіксовано у Фотовижі 2 обстріли, зокрема 4 приходи, ймовірно міномет 120 мм. Крім того, у Чуйківці - 2 приходи, ймовірно міномет 120 мм. Також шість приходів, імовірно, ствольною артилерією в Шалигиному.

"Інформація про загиблих або поранених серед місцевого населення не зафіксована", - наголосили в ОК "Північ".

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Зеленський підписав указ про нові санкції проти колабораціоністів на окупованих територіях

Найближчі дні стануть теплішими, очікуються короткочасні дощі з грозами

У програмі гаазького саміту НАТО з’явилися нові заходи: один із Зеленським, другий – з ІР4

Головний рабин України про удари США по Ірану: Цей день увійде в історію падіння зла у світі

Прем'єр та голова Міноборони Британії відзначили зменшення загроз світовій безпеці після ударів США по Ірану

Завальський підтримував Вєрку Сердючку в мовному скандалі, робив компліменти Азарову за моду на українську і критикував мовні штрафи

Сили оборони знешкодили вночі 28 з 47 ворожих дронів, в 7 місцях зафіксовані влучання

Кандидат на мовного омбудсмена Завальський: Мене обливають брудом лише тому, що я публічно висловив готовність допомогти державі

Головнокомандувач ЗСУ: Ми не будемо залишатися лише в глухій обороні

Сирський: Всі наші ТЦК повинні змінитися

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА