Інтерфакс-Україна
10:25 08.02.2024

Сирський відвідав військових на бахмутському напрямку, було ухвалено низку рішень

1 хв читати
Сирський відвідав військових на бахмутському напрямку, було ухвалено низку рішень

Командувач оперативно-стратегічного угруповання військ "Хортиця" генерал-полковник Олександр Сирський відвідав військові частини та підрозділи, що тримають оборону на бахмутському напрямку, було ухвалено низку рішень для відсічі ворогу, повідомили Сухопутні війська ЗСУ.

"Ворог намагається прорвати нашу оборону в районі Часового Яру та вдається до локальних дій малими штурмовими групами під прикриттям дронів та артилерії. Широко застосовує дрони-камікадзе та використовує засоби радіоелектронної боротьби. Ситуація напружена, вимагає постійного контролю за обстановкою та оперативного прийняття рішень безпосередньо на місцях", - ідеться в повідомленні. 

Командувач заслухав командирів бригад щодо актуальної обстановки, здійснив оцінку ефективності вогневого ураження і розглянув нові способи підвищення вогневих можливостей українських військ.

Із командирами частин і підрозділів він обговорив імовірну тактику дій противника та варіанти подальшого розвитку бойових дій. Після цього вони разом спланували сценарії відсічі агресору та недопущення його просування вперед.

За результатами роботи на бахмутському напрямку Сирський прийняв низку рішень. Зокрема про зосередження основних зусиль на загрозливих напрямках і застосування маневру вогневими засобами. 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

У Сумах відкриють вісім цілодобових Пунктів незламності та вимкнуть вуличне освітлення після нових атак дронів

Через атаку ворожих дронів в декількох районах Одеси відсутнє електропостачання – МВА

Асоціація прифронтових міст та громад пропонує оновлену концепцію підтримки людей на прифронтових територіях

Президент Литви закликав прийняти рішення щодо 20-го пакету санкцій проти РФ та репараційного кредиту якомога швидше

Трамп обговорив з Сі війну в Україні та домовився про обмін державними візитами

Зеленський обговорив із прем’єр-міністром Іспанії перебіг переговорів у Женеві

Навроцький запросив Зеленського до Варшави

Лідери європейської зовнішньої політики закликають до миру в Україні на засадах міжнародного права – ЗМІ

Рух поїздів в напрямку ст. Чаплине відновлено -"Придніпровська залізниця"

До України з ТОТ повернули 22-річного хлопця

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА