Інтерфакс-Україна
12:11 08.02.2024

Українські військові знищили російський вертоліт Ка-52 на авдіївському напрямку

1 хв читати
Українські військові знищили російський вертоліт Ка-52 на авдіївському напрямку

Українські військовослужбовці 7 лютого знищили на авдіївському напрямку російський ударний вертоліт Ка-52, повідомив командувач оперативно-стратегічного угруповання військ "Таврія" Олександр Тарнавський.

"7 лютого в операційній зоні ОСУВ "Таврія" воїни одного з механізованих підрозділів знищили російський ударний вертоліт Ка-52. Ворожий "Алігатор" з екіпажем був уражений із ПЗРК та удобрив ґрунт на авдіївському напрямку", - написав Тарнавський у телеграм-каналі.

За його словами, основні наступальні зусилля противник зосереджує на новопавлівському, авдіївському та оріхівському напрямках.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

З початку доби Сили оборони відбили 115 ворожих атак - Генштаб

Зеленський: Путін відчуває безкарність і готує ще якісь "відповіді"

Папа Лев XIV розмовляв телефоном з Путіним – прес-служба Ватикану

Вся команда сьогодні провела дуже конструктивний брифінг для сенаторів у Вашингтоні – Єрмак

США не надаватимуть повітряну підтримку європейським силам, які гарантуватимуть безпеку в повоєнній Україні – ЗМІ

Трамп перепостив заклик колумніста WP прийняти закон про руйнівні санкції на РФ як важіль впливу на Путіна

Міноборони не планує продовжувати термін повторної ВЛК для обмежено придатних

Зеленський і президент Фінляндії обговорили дипломатичні можливості

Замість спаленої техніки росіяни завозять на аеродроми цілі літаки, щоб на супутникових знімках не було видно вражених бортів - джерела

Зеленський: готуємо рішення на підтримку спільних оборонних виробництв із партнерами

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА