17:28 12.02.2024

Київ і Гамбург підписали Меморандум про співпрацю у сфері транспорту та трансформації мобільності

2 хв читати
Київ і Гамбург підписали Меморандум про співпрацю у сфері транспорту та трансформації мобільності

Представники КП "Центр організації дорожнього руху" підписали Меморандум про співпрацю у сфері транспорту та трансформації мобільності з Гамбурзьким транспортним союзом, повідомляє департамент транспортної інфраструктури КМДА.

"Цей меморандум є новим кроком у стратегічному партнерстві Києва та Гамбурга в межах Угоди заради солідарності та майбутнього, підписаної 2022 року мером Києва Віталієм Кличком і першим бургомістром Гамбурга Петером Ченчером, який засвідчує всеосяжну підтримку України з боку німецького народу та уряду", - зазначено в повідомленні.

Директор КП "Центр організації дорожнього руху" Олександр Міщенко наголосив, що німецькі партнери добре знають, що Київ - один із найважливіших логістичних центрів в умовах повномасштабного вторгнення РФ в Україну, тож розуміють важливість подальшої спільної роботи та підтримки столиці.

"Центр організації дорожнього руху є спеціалізованим підприємством, що має великий досвід у розвитку організації та безпеки дорожнього руху. Вивчення фахівцями нашого підприємства європейського досвіду і конкретно Німеччини дасть змогу оптимізувати нашу роботу під час проєктування схем організації дорожнього руху, впровадження ефективного світлофорного регулювання та засобів заспокоєння руху", - сказав Міщенко.

Меморандум передбачає обмін практичним досвідом і напрацюваннями в плануванні та регулюванні дорожнього руху, включно з оперативним управлінням і технічним обслуговуванням світлофорних систем, у пріоритезації громадського транспорту під час світлофорного регулювання, інтегрованій координації будівельного майданчика й управління програмою, цифровізації управління маршрутами, розробці загальноміської стратегії пішохідного й велосипедного руху, покращенні роботи громадського транспорту для забезпечення надійного, безпечного доступу до транспорту, включно з цифровими застосунками, а також у плануванні сталої міської мобільності.

РЕКЛАМА

ОСТАННЄ

ВР має намір удосконалити законодавство про звернення

Лондон та Берлін мають намір співпрацювати для виробництва відновлюваної енергії у Північному морі

Сунак і Шольц заявили про спільну роботу над варіантами використання заморожених активів РФ

Генпрокурор підписав стандарт діяльності прокурорів із захисту інвестицій під час досудового розслідування

На все майно ексголови Верховного Суду Князєва накладено арешт - Мін'юст

ВР розширила компетенцію органів місцевого самоврядування в частині міжтериторіального та транскордонного співробітництва

"Укренерго": Ввечері буде застосовано обмеження енергопостачання для промспоживачів і бізнесу в усіх регіонах

ДТЕК відновив електропостачання споживачів Святошинського району в Києві

У Дніпрі затримано жінку, яка намагалася продати свого дворічного сина за 1 млн грн

Харківського підприємця, який передавав росіянам інформацію про дислокацію Сил оборони в регіоні, засуджено до 5,5 року ув'язнення

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА