Інтерфакс-Україна
20:13 14.02.2024

Франція і Німеччина запустили коаліцію з підтримки української протиповітряної оборони в межах "Рамштайн"

1 хв читати

Франція і Німеччина запустили в Брюсселі коаліцію з підтримки української протиповітряної оборони в межах Контактної групи з оборони України.

"Після запуску артилерійської коаліції, сьогодні ми спільно з Борисом Пісторіусом запускаємо коаліцію підтримки ППО для України", - написав міністр оборони Франції Себастьян Лекорню в Х.

Як повідомили в Міноборони Франції, сьогодні на засіданні Контактної групи з оборони України міністр Лекорню разом із міністром оборони Німеччини Борисом Пісторіусом запустив коаліцію на підтримку протиповітряної оборони України, до якої долучилися данські та бельгійські колеги.

У Міноборони Німеччини зазначили, що підписана сьогодні декларація підвищує ефективність підтримки ППО і покликана полегшити закупівлі.

Як повідомлялося, 22 листопада в межах 17-ї зустрічі Контактної групи з оборони України (формат "Рамштайн") було сформовано нову коаліцію наземних засобів протиповітряної оборони (Ground-Based Air Defence). До неї приєдналися 20 країн, лідери - Німеччина і Франція.

 

 

 

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Свириденко закликала посилити санкційний тиск, який вже коштував РФ $160 млрд

Сили оборони відбили з початку доби 152 ворожі атаки - Генштаб

Макрон призначив новим прем'єр-міністром Франції Лекорню

Міністри оборони Британії, Франції, Німеччини, Італії та Польщі проведуть переговори у Лондоні у середу, Шмигаль також візьме участь

Білий дім: Трамп незадоволений ударом по Катару, але вважає, що це допоможе встановленню миру

Біженцями наразі лишаються 5,7 млн українців, переселенцями 3,8 млн, повернулися 4,1 млн – МОМ

Консультації щодо прав угорської національної меншини пройдуть у середу - Сибіга провів розмову з Сіярто

Ворог втратив з початку року 299 тис. військових

Україна передала Єврокомісії другий внесок у межах Пакета розширення ЄС 2025 року

Анонсована Сіярто зустріч з Сибігою не відбудеться, до Будапешту вирушить міністр євроінтеграції Качка

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА