Інтерфакс-Україна
13:11 15.02.2024

Ранкова ракетна атака РФ не мала критичних наслідків для енергосистеми - "Укренерго"

2 хв читати
Ранкова ракетна атака РФ не мала критичних наслідків для енергосистеми - "Укренерго"

Ракетна атака росіян уранці четверга не мала критичних наслідків для енергосистеми України, повідомила НЕК "Укренерго".

Згідно з її оновленням у телеграм-каналі, загалом виробленої електроенергії вистачає, також достатня пропускна спроможність високовольтних мереж системного оператора для покриття наявного попиту.

Рівень споживання завдяки стабільним погодним умовам кілька днів тримається майже на однаковому рівні.

Зокрема, сьогодні станом на 09:40 рівень споживання електроенергії на 0,4% вищий за відповідний показник 14 лютого.

При цьому експорт е/е знову, як уже було два дні в лютому, перевищує імпорт. Експорт здійснюється в нічні та денні години до Словаччини, Польщі, Румунії та Молдови загальним обсягом 2312 МВт-год (вчора 776 МВт-год). Імпорт електроенергії здійснюється в ранкові та вечірні години зі Словаччини, Румунії та Молдови обсягом 571 МВт-год (вчора 1923 МВт-год).

Водночас 374 населені пункти залишаються без світла через бойові дії та з інших причин, вказує "Укренерго".

У Дніпропетровській області понад добу залишаються знеструмленими 49 споживачів у Нікопольському районі - військові не дають дозволу на доступ до місця пошкодження.

У зв'язку з підтопленням залишаються знеструмленими 24 споживачі в одному населеному пункті Закарпатської області (вже чотири дні - ЕР).

За даними Міністерства енергетики в телеграм-каналі, через бойові дії знеструмлено, зокрема, 86 населених пунктів (понад 48 тис. абонентів) у Донецькій області, 57 населених пунктів (2876 абонентів) у Сумській, 45 населених пунктів (25,8 тис. абонентів) у Херсонській, 16 населених пунктів (932 споживачі) у Чернігівській, 15,8 тис. точок обліку в Харківській області. Зокрема, через ракетний удар по м.Чугуїв знеструмлено майже 300 споживачів.

Загалом за добу енергетики повернули світло понад 42 тис. споживачів, уточнило Міненерго.

Як повідомлялося, ракетний удар по Львову вранці 15 лютого призвів до пошкоджень обладнання обленерго, є відключення електрики.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Умєров і Гнатов вестимуть консультації в США за участі європейських партнерів

Кількість українських біженців у Швейцарії після дозволу чоловікам 18-22 виїжджати зросла несуттєво – посол

В Мінінформації Сербії вибачилися перед Україною за заяву очільника відомства про "платню територіями"

Посол Швейцарії про корупційний скандал в Україні: Ключовим є розкриття справ, щоб зберегти довіру інвесторів

Зеленський обговорив з маршалком Сейму Польщі оборонну співпрацю і питання історичної пам’яті

Бюджет на другий конкурс пропозицій з відновлення України для швейцарський компаній було подвоєно через великий інтерес - посол

Міносвіти залучило $30 млн на розвиток дошкільної освіти в межах "First Steps Forward"

Коордштаб: Понад третина військовополонених з російського боку, які перебувають в Україні, - не росіяни

Всі 109 звільнених білоруських політв’язнів доставлені до Польщі та Литви

В листопаді зафіксовано 169 осіб, які поширювали російську пропаганду в країнах Європи, - ГУР

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА