Інтерфакс-Україна
11:16 17.02.2024

Це правильне рішення, щоб не потрапити в оточення - Зеленський про вихід з Авдіївки

1 хв читати
Це правильне рішення, щоб не потрапити в оточення - Зеленський про вихід з Авдіївки

Президент України Володимир Зеленський сказав, що рішення військового командування відійти з Авдіївки було викликано бажанням зберегти наших людей.

"Зберегти максимальну кількість українців, зберегти наших людей. Це правильне рішення, щоб не потрапити в оточення", - сказав він, виступаючи на Мюнхенській конференції з безпеки в суботу.

"Росія нічого не захопила. Вони повністю знищують будинки, а потім заходять на території", - зазначив Зеленський.

За словами Зеленського, Україна досі не володіє зброєю, що перевершує російську. "Ми здивуємо їх нашими системами безпілотників, радіоелектронної боротьби. Але це паралельний шлях, який ми прокладаємо в очікуванні допомоги наших партнерів", - зазначив він.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

"Фокстрот" відкрив оновлений магазин у Миргороді

Свириденко закликала місцеву владу використовувати додаткову дотацію на захист критичної інфраструктури

Презентація першого українського роману, написаного поглядом, відбулася в Києві – "Проти вітру" Марини Бородіної

Мінрозвитку: Готується оновлений механізм евакуації людей із територій активних та можливих бойових дій

В МЗС України закликали Словаччину не знімати відповідальність з РФ з вторгнення її дронів у Польщу

Понад 7 тис. місць для розміщення евакуйованих осіб вже підготували в Україні

Суд усунув з посади детектива НАБУ через підозру в недостовірному декларуванні та обрав заставу майже в 3 млн грн

Шмигаль на виставці у Лондоні обговорив з виробниками ОПК закупівлі, техпідтримку, спільне виробництво

Чистий виїзд українців відповідає прогнозам НБУ попри дозвіл виїзду парубкам 18-22 років

Пілот українського Су-27 загинув в бою – Генштаб

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА