Інтерфакс-Україна
10:43 18.02.2024

У Слов'янську під завалами виявили тіло чоловіка - прокуратура

1 хв читати

У суботу ввечері окупанти завдали ракетного удару по Слов'янську Донецької області, внаслідок атаки зруйнувалося приміщення, в якому розташований пункт незламності, в неділю рятувальники виявили серед завалів тіло сторожа будівлі, повідомляє обласна прокуратура.

"17 лютого 2024 року, о 19:40, російська армія завдала ракетного удару по центру Слов'янська. Унаслідок атаки окупантів зазнало руйнувань приміщення, в якому розташовувалися пункт незламності та соціальна їдальня. У той час в охопленій вогнем будівлі перебував сторож. Ймовірно, його тіло вранці 18 лютого 2024 року виявили серед завалів рятувальники", - йдеться в повідомленні, опублікованому в телеграм-каналі в неділю.

Крім цього, кількість загиблих унаслідок ракетного удару в Краматорську зросла до трьох, рятувальники виявили останки тіла літньої жінки.

Під процесуальним керівництвом Донецької обласної прокуратури здійснюється досудове розслідування у кримінальних провадженнях за фактами порушення законів та звичаїв війни (ч. 2 ст. 438 КК України).

Раніше було відомо про двох загиблих у Краматорську. 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Росіяни вдарили по Дніпропетровщині, загинули двоє людей – ДСНС

Протилежні позиції Верховного суду щодо перевірки на плагіат дисертацій, захищених до 2014 року, створюють системну невизначеність - голова НАЗЯВО

Вітренку не подобається політика Міносвіти щодо реорганізації університетів і збільшення вартості за контрактне навчання

Вітренко: якщо матиму змогу, то братиму участь у наступних виборах ректора КНУ ім. Шевченка

Вітренко заперечує зв'язки з ексдепутатом Київради Комарницьким

Внаслідок серії ворожих ударів по Куп'янську постраждали четверо мирних мешканців

Росіяни ударили по Слов'янську з РСЗВ "Торнадо-С", загинув цивільний, ще троє дістали поранень

У Нікополі російський обстріл забрав життя 27-річної жінки

Близько 13:00 ворог завдав удару по території Сумської громади, загинули двоє людей

Вітренко подаватиме в суд, якщо НАЗЯВО не доведе наявність плагіату в його роботах

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА