Інтерфакс-Україна
22:05 18.02.2024

Уперше у своїй історії Україна досягла такої світової солідарності та підтримки - Зеленський

1 хв читати
Уперше у своїй історії Україна досягла такої світової солідарності та підтримки - Зеленський

Президент України Володимир Зеленський за підсумками зустрічей із лідерами Німеччини та Франції, а так само за результатами Мюнхенської конференції з безпеки, вважає, що Україна вперше у своїй історії досягла такої світової солідарності та підтримки.

"Українці не вперше б’ються героїчно, але вперше у своїй історії Україна досягла такої світової солідарності й підтримки. І хоч бувають різні політичні настрої у світі, різні спалахи проблем, які розосереджують увагу, ми все одно – усі разом – робимо максимум, щоб світ був з нами – з Україною", - сказав він у відеозверненні в неділю ввечері.

Також президент України високо оцінив угоди про довгострокову співпрацю та підтримку, підписані з урядами Німеччини та Франції.

"Дуже амбітні наші безпекові домовленості. Ще раз дякую пану канцлеру Шольцу, пану Президенту Макрону, усім у наших командах, хто готував угоди й зафіксував саме те, чого потребуємо. Оборонна підтримка, спільні політичні кроки, подальша систематизація відносин між інституціями наших держав заради більшої безпеки та спільної сили", - заявив Володимир Зеленський.

 

 

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Багатоквартирні будинки зможуть онлайн отримати до 300 тис. грн на автономне живлення – Кулеба

Троє загиблих внаслідок ворожої атаки Запорізької області

З початку минулої доби на фронті відбулося 109 боєзіткнень - Генштаб

Понад 40 громадських організацій і медіа вимагають від генпрокурора скасувати наказ про участь Шевчука в комісії добору САП - заява

Одна людина загинула, ще одна поранена внаслідок російських ударів по Купʼянському району Харківської області

Питання продовження канікул у Києві після 1 лютого визначить Рада оборони міста – Шмигаль

У Києві без електроенергії залишаються 610 тис. споживачів — Шмигаль

На Донеччині загинув працівник газової служби через атаку ворожого FPV - Шмигаль

Київ переходить до оновлених тимчасових графіків - CEO "Ясно"

Кабмін забезпечить дітей з інвалідністю зарядними станціями та спростив встановлення СЕС

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА