Інтерфакс-Україна
11:14 19.02.2024

План дій уряду на 2024 рік передбачає створення ДП "Агентство оборонних технологій"

1 хв читати
План дій уряду на 2024 рік передбачає створення ДП "Агентство оборонних технологій"

План дій уряду на 2024 рік передбачає створення державного підприємства "Агентство оборонних технологій".

Згідно з планом, зокрема, до квітня Кабінет Міністрів зобов'язаний затвердити розпорядження про створення держпідприємства "Агентство оборонних технологій".

Очікується, що ДП сприятиме впровадженню результатів наукових досліджень під час створення нових високотехнологічних зразків озброєння, військової та спеціальної техніки.

До листопада також планується створити галузеві науково-виробничі об'єднання (холдингові структури) за участю господарських товариств в оборонно-промисловому комплексі (ОПК).

Крім того, до березня передбачається законодавчо привести до норм процедуру передачі державного майна в госптовариства ОПК.

Серед іншого план передбачає до кінця року створення платформи для взаємодії, налагодження співпраці українських та іноземних суб'єктів господарювання оборонно-промислового сектору.

Як повідомлялося, 16 лютого було затверджено План дій уряду на 2024 рік. Зокрема, документ передбачає: створення спецрежиму для підприємств оборонної промисловості; створення Єдиного державного реєстру ветеранів та побудову Національного військового меморіального кладовища; реформу вищої освіти та збільшення на 21% виплат українським освітянам; реформу соціальної сфери задля формування спроможності людини, а не залежності її від держави; запуск "Дія.Офіс" для державних службовців та освітнього застосунку "Мрія"; продовження медичної реформи з акцентом на реабілітації та психологічній допомозі.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Українська Fire Point зможе розпочати виробництво в Данії вже найближчими місяцями - міністр оборони

Окупанти вдарили по енергетичній інфраструктурі Донеччини, є знеструмлення – ОВА

Україна та Нідерланди планують завершити і підписати меморандум щодо спільного виробництва дронів – комюніке

Словаччина прагне посилити співпрацю з Україною у сфері ОПК - міністр оборони

Міністр оборони Словаччини: Україна потребує безпекових гарантій, і підтримка її вступу до ЄС є однією з них

Словаччина надасть Україні 14-й пакет підтримки - міністр оборони

Сибіга: буде справедливо, якщо Україна з часом потрапить в топ світових експортерів зброї, потенціал є

Темпи просування окупантів минулого тижня знизились на 20% – DeepState

Сибіга: Інтеграція України в комплексну систему ППО Європи є очевидною необхідністю

Нідерланди внесуть EUR55 млн до Світового банку для підтримки України – прем’єр

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА