Інтерфакс-Україна
11:24 19.02.2024

План дій уряду на 2024 рік передбачає запровадження механізму заохочення викривачів-військовослужбовців

1 хв читати
План дій уряду на 2024 рік передбачає запровадження механізму заохочення викривачів-військовослужбовців

План дій уряду України на 2024 рік, затверджений на засіданні Кабінету Міністрів 16 лютого, передбачає запровадження механізму заохочення й захисту викривачів із числа військовослужбовців, які повідомлятимуть про можливі факти корупційних правопорушень.

Зокрема, згідно з Планом дій уряду, до березня Кабінет Міністрів має подати до Верховної Ради законопроєкт про внесення змін до Дисциплінарного статуту Збройних сил України щодо забезпечення прав і гарантій захисту викривачів-військовослужбовців.

Також план передбачає внесення до червня поточного року змін до постанови про допризовну підготовку щодо удосконалення порядку організації підготовки до військової служби громадян України допризовного й призовного віку в частині про залучення жінок до допризовної підготовки.

Як повідомлялося, затверджений 16 лютого План дій уряду на 2024 рік, зокрема, передбачає створення спецрежиму для підприємств оборонної промисловості; створення Єдиного державного реєстру ветеранів; реформу вищої освіти та збільшення на 21% виплат українським освітянам; реформу соціальної сфери; запуск "Дія.Офіс" для державних службовців і освітнього застосунку "Мрія"; продовження медичної реформи з акцентом на реабілітації та психологічній допомозі; утворення держпідприємства "Агенція оборонних технологій". 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Пентагон призупинив постачання деяких ракет ППО та високоточних боєприпасів до України через виснаження запасів США - ЗМІ

Окупанти втратили 118 військових на Покровському напрямку - Генштаб

Сили оборони відбили з початку доби 112 ворожих атак - Генштаб

Келлог спростував нібито обіцянку Лукашенку обмежити удари ЗСУ по РФ: це обумовлено взаємними діями Москви

ГУР завдало удару по нафтопереробному заводу "Саратоворгсинтез" у Саратовській області РФ — Генштаб

Генштаб ЗСУ підтвердив ураження корпусу Іжевського заводу "Купол" у РФ після удару СБУ

В межах ініціативи Bring Kids Back UA повернули двох українських підлітків із окупованих територій — Єрмак

В Офісі Президента відбулася зустріч із делегацією ОБСЄ щодо підтримки України

Глави МЗС України та Німеччини відвідали Одеський порт, обговорили наслідки ударів РФ, ППО та продовольчу безпеку

Мирна мешканка постраждала внаслідок атаки російського дрона на Купʼянщині — прокуратура

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА