Інтерфакс-Україна
09:37 20.02.2024

У Сумській області внаслідок обстрілу загинули дві людини - ОВА

1 хв читати

Російські окупанти у вівторок, 20 лютого, близько 5 години ранку завдали авіаційно-артилерійського удару по Новослобідській громаді Конотопського району, повідомляє пресслужба Сумської обласної військової адміністрації.

"Унаслідок обстрілу сталася пожежа в житловому будинку. Пожежу локалізовано. Виявлено тіла двох загиблих", - зазначається в повідомленні в телеграм-каналі.

Розбір завалів і пошукові роботи тривають. Інформація про наслідки обстрілів уточнюється.

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Кількість постраждалих у Харкові внаслідок атаки ворожих дронів зросла до 13 - ОВА

Ворожі БпЛА влучили у багатоповерхівки в Харкові, є постраждалі - мер

7 липня: Яке сьогодні свято, все про цей день

Білий дім відкинув звинувачення у неналежному кадровому укомплектуванні метеорологічної служби у зв'язку зі стихією в Техасі - ЗМІ

Путін намагається утримати рівень вербування добровольців, задіявши проурядові НДО - ISW

Київ під атакою ворожих БпЛА, пошкодження в двох районах - КМВА

Німецькі ЗМІ оприлюднили перелік зброї та військового обладнання, по яке Україна нібито звернулася до ФРН

Науседа й Штайнмаєр обговорили оборонну співпрацю та підтримку України

Трамп має намір оголосити в понеділок 60-денне перемир'я між Ізраїлем і Хамас у разі успішних переговорів - ЗМІ

Глава Міндовкілля передала нацпаркам Полісся обладнання для охорони біорізноманіття та боротьби з пожежами

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА