Інтерфакс-Україна
17:10 20.02.2024

3 ОШБр: У ворога на авдіївському напрямку достатньо сил і засобів для просування далі, Ласточкине - основний напрямок для росіян

1 хв читати
3 ОШБр: У ворога на авдіївському напрямку достатньо сил і засобів для просування далі, Ласточкине - основний напрямок для росіян

У ворога на авдіївському напрямку достатньо сил і засобів для просування далі, основний напрямок для росіян на сьогодні - Ласточкине, заявив майор Збройних сил України, заступник командира 3 окремої штурмової бригади Максим Жорін.

"У ворога на авдіївському напрямку достатньо сил та засобів для просування далі. І вони будуть це робити. Зараз Третя штурмова разом з іншими підрозділами зайняла визначені рубежі оборони навколо Авдіївки. Інтенсивність боїв висока, але звісно не настільки жорстка, як була в місті. Основний напрямок для росіян на сьогодні - Ласточкине", - написав Жорін у своєму телеграмі-каналі.

Він наголосив, що є чітке усвідомлення того, що в самому місті окупанти мають достатньо сил для подальшого наступу.

Раніше командувач оперативно-стратегічного угруповання військ "Таврія" Олександр Тарнавський повідомив, що на авдіївському напрямку українські воїни закріпилися на нових рубежах оборони.

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Повітряні сили збили всі 8 балістичних "Іскандерів" та 6 крилатих ракет Х-101, що атакували Україну у четвер

В Голосіївському районі столиці застрелили чоловіка, обставини встановлюються

Черги та надмірна бюрократія найбільш поширені проблеми при доступі ветеранів до держдопомоги - опитування

Трамп буде готовий підписати законопроект про санкції щодо РФ, якщо отримає право скасовувати ці заходи

УЧХ працює на локаціях, постраждалих від повітряної атаки РФ по Києву

Через сильні дощі у Львові та передмісті затопило річку Зубру, є загроза підтоплення житлових районів

У Києві найбільше постраждали 22 локації в 6 районах, найбільше у Шевченківському та Подільському

Атака на Київ: дві жінки загинули, 14 людей постраждали, розпочато розслідування - прокуратура

10 годинна тривога в Україні: РФ атакувала 18 ракетами, зокрема балістичними, та близько 400 ударними дронами

ЮНЕСКО враховуватиме вплив збройних конфліктів на об’єкти всесвітньої спадщини - Мінкультури

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА