Інтерфакс-Україна
18:30 20.02.2024

Польські страйкарі послабили обмеження руху через ПП "Гребенне - Рава-Руська" та "Зосін-Устилуг" - Держприкордонслужба

1 хв читати

У Польщі учасники акції протесту послабили обмеження руху транспорту на пунктах пропуску біля кордону з Україною "Гребенне - Рава-Руська" і "Зосін-Устилуг", повідомляє Державна прикордонна служба.

"Після 17:00 відновився рух легкових автомобілів та автобусів через пункт пропуску "Гребенне - Рава-Руська". Протестувальники також висловили готовність щогодини пропускати по одній вантажівці в обох напрямках", - ідеться в повідомленні, оприлюдненому в телеграм-каналі у вівторок.

Крім цього, польські страйкарі планують що 30 хвилин пропускати по п’ять легкових автомобілів в обох напрямках на ПП "Зосін-Устилуг", а також по одній вантажівці на в'їзд до Польщі та по три вантажівки на в'їзд в Україну щогодини.

Автобуси в обох напрямках пропускатимуть у звичайному режимі.

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Найближчі дні в Україні будуть теплими, майже без опадів

Генштаб показує на незначне скорочення площі контролю ЗСУ в Курській області, у DeepState без змін

Іран в суді вимагає скасування рішення ради ІКАО щодо авіакатастрофи літака МАУ у 2020 році

Сили оборони збили вночі 33 ворожі дрони з 87, ще 36 локаційно втрачені - Повітряні сили

В України створено "гарячі лінії" для повідомлення про захворювання тварин на ящур чи блутанг

Керівником напрямку стратегій МХП призначено ексочільника українського представництва Dеlloit Булаха

Внаслідок російського авіаудару 17 квітня по Херсону загинула дитина

Трамп оголосив більше національних надзвичайних ситуацій, ніж будь-який інший президент за перші 100 днів

Сирський привітав військовослужбовців Військової служби правопорядку з професійним святом

Атака на Одещину: російські обстріли пошкодили фермерські господарства

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА