Інтерфакс-Україна
02:55 21.02.2024

Байден закликав спікера Палати представників винести на голосування законопроєкт про підтримку України

1 хв читати
Байден закликав спікера Палати представників винести на голосування законопроєкт про підтримку України

Президент США Джо Байден закликав спікера Палати представників поставити на голосування законопроєкт про підтримку України, про це він заявив у відеозверненні, опублікованому на його сторінці в соцмережі X.

"Можливо, ви чули, як деякі ставлять під сумнів святість зобов'язань Америки перед нашими союзниками. Ми не такі. Ми - нація, на яку можна покластися, яка протистоїть Путіну. Давайте доведемо це, ухваливши двопартійний законопроєкт про національну безпеку, щоб я міг підписати його", - написав під відеозверненням Байден.

Він наголосив, що законопроєкт про національну безпеку передбачає "підтримку України в її самозахисті проти лиходійського натиску Путіна", закликав залишатися з Україною в цій боротьбі та надіслати всю необхідну підтримку.
 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Авіаційні ресурси повідомляють про закриття двох аеропортів і активність польських ВПС на сході Польщі

Оперативне командування ЗС Польщі повідомило про посиленні заходи на тлі інформації про російські дрони над територією Польщі

Гринчук на зустрічі з місією МВФ обговорила підготовку до ОЗП та реформи в енергетиці

Попри збитки завдані ударами РФ польський бізнес продовжує присутність в Україні – МЗС Польщі

Сили оборони відбили з початку доби 152 ворожі атаки - Генштаб

Макрон призначив новим прем'єр-міністром Франції Лекорню

Міністри оборони Британії, Франції, Німеччини, Італії та Польщі проведуть переговори у Лондоні у середу, Шмигаль також візьме участь

2 млрд фунтів стерлінгів військової підтримки для України забезпечено завдяки ініціативі IFU, очолюваній Британією

Канада до кінця року передасть Україні 50 бронетранспортерів ACSV

Біженцями наразі лишаються 5,7 млн українців, переселенцями 3,8 млн, повернулися 4,1 млн – МОМ

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА