Інтерфакс-Україна
10:52 22.02.2024

Унаслідок російського обстрілу в с.Львове на Херсонщині загинув місцевий житель

1 хв читати
Унаслідок російського обстрілу в с.Львове на Херсонщині загинув місцевий житель

Унаслідок прямого влучення в житловий будинок у с. Львове на Херсонщині загинув місцевий житель, повідомив голова Херсонської обласної військової адміністрації Олександр Прокудін.

"Російські війська вбили чоловіка у селі Львове Бериславського району. Окупанти обстріляли населений пункт зранку. Один з "прильотів" – по житловому будинку. На жаль, травми, несумісні з життям, отримав місцевий житель, який перебував на подвірʼї. Загиблому було 59 років", - написав він у телеграм-каналі в четвер.

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Міська влада просить харків'ян обмежити пересування транспортом через негоду

Німеччина пропонує місію НАТО для захисту Гренландії на тлі напруженості через заяви США - ЗМІ

У Києві внаслідок пожежі в багатоповерхівці загинули дві людини, дев’ять мешканців евакуйовано - ДСНС

Голова Київської ОВА закликав жителів області не блокувати дороги через відсутність електропостачання

В Києві цілодобово продовжуються відновлювальні роботи на зруйнованих інфраструктурних об’єктах – Кличко

Сили оборони уразили бурові установки в Каспійському морі та підрозділ ППО противника – Генштаб ЗСУ

На Буковині порушник травмував прикордонника під час спроби прориву кордону

УЧХ допомагав деблокувати авто зі снігових пасток на Житомирщині

Голова освітнього комітету допускає позбавлення права на відстрочку чоловіків віком 25+, які вступають у заклади вищої, передвищої та фахової освіти

У Рамзана Кадирова відмовили нирки, у Кремлі обговорюють кандидатів на нового ватажка Чечні – джерело в ГУР

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА