Інтерфакс-Україна
21:06 22.02.2024

Рада в п'ятницю може розглянути законопроєкт про демобілізацію строковиків - Фріз

1 хв читати
Рада в п'ятницю може розглянути законопроєкт про демобілізацію строковиків - Фріз

Верховна Рада в п'ятницю може розглянути президентський законопроєкт про демобілізацію строковиків, заявила член парламентського комітету з питань національної безпеки, оборони та розвідки Ірина Фріз (фракція "Європейська солідарність").

"Завтра Верховна Рада України за процедурою ad-hoc може розглянути законопроєкт президента (№11035) про звільнення строковиків із військової служби", - написала Фріз у фейсбуці в четвер.

За її словами, комітет із нацбезпеки вранці в п'ятницю має ухвалити рішення про розгляд законопроєкту на пленарному засіданні.

Вона нагадала, що законопроєкт передбачає можливість звільнення строковиків, строк служби яких закінчився під час дії воєнного стану і військова служба яких була продовжена понад встановлені строки.

На думку Фріз, законопроєкт має встановлювати чіткі часові рамки відстрочки мобілізації після звільнення військовослужбовця строкової служби, чого в документі немає.

Як повідомлялося, цей законопроєкт зареєстровано у Верховній Раді в четвер.

 

 

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Один загиблий і двоє постраждалих внаслідок атак ворожих безпілотників у Дніпропетровській області - ОВА

Генштаб зафіксував впродовж доби 177 бойових зіткнень

Сили безпілотних систем уразили за добу 986 ворожих цілей

Петиція про заборону російськомовних версій сайтів набрала необхідну для розгляду кількість голосів

Окупанти втратили впродовж доби 1010 військовослужбовців - Генштаб

Більшість американців виступає за продовження постачання зброї Україні та запровадження додаткових економічних санкцій проти Росії - опитування

10 грудня: Яке сьогодні свято, все про цей день

Ціна срібла оновила рекорд, перевищивши $60 за унцію

Папа Лев XIV закликав до продовження діалогу задля досягнення справедливого миру в Україні - ЗМІ

Переговори про передання Україні винищувачів МіГ-29 взамін за доступ до дронових й ракетних технологій тривають – Генштаб Війська Польського

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА