Інтерфакс-Україна
09:51 23.02.2024

Путін не зупиниться, доки не програє у війні - Зеленський

1 хв читати
Путін не зупиниться, доки не програє у війні - Зеленський

Путін не зупиниться, доки не програє в цій війні, сказав в інтерв'ю FOX News президент України Володимир Зеленський.

"Ви пам'ятаєте, що ми заморозили конфлікт, коли вони окупували Крим. У нас був документ у Нормандському форматі, Німеччина, Франція, Росія Україна про припинення вогню. Це було те, що, як наразі багато хто говорить, нам зараз потрібно", - сказав він.

"Він (Путін - ІФ-У) ніколи не зупиниться, доки він не програє в цій війні. Не буде жодних нових заморожених конфліктів, ми в це не віримо", - сказав президент України.

Зеленський нагадав, що "ми підготували документ на основі Формули миру, на основі пропозицій інших країн, і в нас є цей справді документ, ми зможемо шукати дипломатичний формат, як розмовляти з представниками Росії, якими вони не були б". 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Прем'єр Угорщини ініціює "національну петицію" проти допомоги Україні – ЗМІ

Шмигаль: Ракета для Patriot коштує приблизно $3 млн, а бетонний саркофаг для трансформатора – менше $3 млн

В Україні на вихідних очікується морозна погода без опадів

Українці в морозну погоду частіше купляють засоби для прибирання снігу, автомобільні омивачі й термобілизну – "Епіцентр"

Доводиться працювати в куртці, в кабінеті прохолодно – Шмигаль

Тимошенко в суді: Прошу не обирати мені запобіжний захід, кроку не зроблю зі своєї країни

Віцепрем’єр Великої Британії прибув до України для участі у Форумі сторічного партнерства

Поліцейські повідомили нові підозри у справі "Юнігран" за незаконне відшкодування ПДВ

Президенти України і Чехії віддали шану полеглим військовим

У Харківській області відключення світла можуть збільшитися до 6-8 годин

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА