Інтерфакс-Україна
11:38 23.02.2024

У Дніпрі триває розбір завалів у будинку після атаки БПЛА, доля двох людей невідома - мер

1 хв читати
У Дніпрі триває розбір завалів у будинку після атаки БПЛА, доля двох людей невідома - мер

У Дніпрі рятувальники продовжують розбір завалів багатоповерхового будинку, пошкодженого внаслідок атаки ворожих БПЛА, доля двох людей залишається невідомою, повідомляє мер міста Борис Філатов.

"У житловому будинку на лівому березі триває розбір завалів. Доля двох людей, одному з яких 96 років, досі невідома. Також тут продовжують працювати всі комунальні служби – зокрема тепловики, міськводоканал, газовики, адже в пошкодженій багатоповерхівці від ночі відʼєднано комунікації", - написав він у телеграм-каналі в п'ятницю.

Мер повідомив, що мешканці одного і половини другого під'їздів будуть відселені. Також фахівці матимуть зробити висновки щодо дій для решти будинку.

Раніше повідомлялося, що внаслідок атаки російських безпілотників у ніч на п'ятницю в Дніпрі постраждали вісім осіб, пошкоджено об'єкти цивільної інфраструктури.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

КМДА наголошує на необхідності посилення контролю управителями будинків за роботою систем опалення в морози

Німеччина заарештувала п'ятьох підозрюваних у постачанні російським компаніям в порушення санкцій

Генсек НАТО Рютте виступить у Верховній Раді - нардеп

Верховний суд: Законом заборонено використання земель природно-заповідного фонду для створення НВМК

Втікача-ґвалтівника затримали на кордоні з Румунією у день судового засідання по його справі – ДПСУ

Окупанти знов наростили темпи просування на минулому тижні, переважно на гуляйпільському напрямку – DeepState

ЮНІСЕФ передав Україні додаткові 42 генератори – Кулеба

Виші розпочали навчання слухачів "нульового курсу" в межах проєкту "зимовий вступ" - Міносвіти

Сибіга під час зустрічі із керівництвом ОБСЄ закликав до звільнення трьох незаконно утримуваних Росією українських співробітників СММ

"Український дім" вперше буде представлено на Мюнхенській конференції з безпеки

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА