Інтерфакс-Україна
13:31 23.02.2024

Рада закликала парламенти та уряди іноземних держав конфіскувати активи РФ

1 хв читати
Рада закликала парламенти та уряди іноземних держав конфіскувати активи РФ

Верховна Рада закликала парламенти й уряди іноземних держав, міжнародні організації та парламентські асамблеї взяти активну участь у реалізації Формули миру президента Володимира Зеленського.

Відповідний проєкт постанови №11019 про звернення Верховної Ради до парламентів та урядів іноземних держав, міжнародних організацій та парламентських асамблей у зв'язку з другою річницею повномасштабного збройного вторгнення Російської Федерації в Україну та 10-ю річницею протистояння українського народу збройній агресії Росії підтримали 309 народних депутатів на пленарному засіданні українського парламенту в п'ятницю, повідомив член фракції "Європейська солідарність" Олексій Гончаренко в телеграм-каналі.

"Верховна Рада... від імені українського народу закликає уряди та парламенти іноземних держав, міжнародні організації та парламентські асамблеї взяти активну участь у реалізації Формули миру президента України Володимира Зеленського; консолідувати зусилля усіх партнерів України для збільшення допомоги Силам безпеки та оборони України у визначених зразках озброєння і військової техніки, зокрема сучасних танків, літаків, ракет дальнього радіуса дії, засобів радіоелектронної боротьби, що забезпечить відсіч збройній агресії російської федерації, наблизить перемогу Української держави в оборонній війні проти держави-агресора", - йдеться у зверненні Верховної Ради.

Народні депутати також закликали партнерів України посилити санкційний тиск на Російську Федерацію, забезпечити безумовне дотримання санкцій проти РФ, а також прискорити розроблення й упровадження правових механізмів конфіскації та використання заморожених російських активів. 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

У Чернівецькому ТЦК заявляють, що колишній бойовий медик Замрій "права на відстрочку не мав"

Ворог не полишає намірів зайти у Дніпропетровську область, але бійці 31 ОМБр мужньо тримають свою ділянку фронту

Короткочасні дощі та грози очікуються на більшій частині України у понеділок, на південному сході сильна спека

СБС знищили російський "Бук-М3" разом із боєкомплектом – Генштаб ЗСУ

Війська РФ окупували Локню на Сумщині - DeepState

Росіяни розпочали використовувати лазерну зброю проти українських дронів

УЧХ допомагали рятувальникам під час ліквідації пожежі на Миколаївщині

На Херсонщині загинуло 4 людини, ще 11 зазнали поранень через ворожі обстріли минулої доби

Невиконання обіцянки лідерів Німеччини, Франції та Великої Британії стосовно жорстких санкцій проти Росії підриває довіру до Європи - Науседа

Кіберкорпус ГУР "вимкнув" веб-ресурси "російських желєзних дорог" - джерела

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА