Інтерфакс-Україна
16:24 24.02.2024

Бельгія продовжить надавати Україні допомогу в підготовці військових - прем'єр-міністр

1 хв читати
Бельгія продовжить надавати Україні допомогу в підготовці військових - прем'єр-міністр

Бельгія готова продовжувати надавати Україні допомогу в підготовці військовослужбовців, заявив прем'єр-міністр королівства Александер де Кроо.

"Бельгія колись стала однією з перших країн, які надали летальну зброю для допомоги Україні. Сьогодні ми допомагаємо тренувати українських військовослужбовців за дуже рідкісними військовими спеціальностями - військовими дронами тощо. І ми готові продовжувати таку військову допомогу", - сказав прем'єр Бельгії на пленарному засіданні Верховної Ради в суботу.

Він нагадав, що Бельгія надала Україні 1,7 мільярда євро на закупівлю обладнання, на гуманітарну допомогу та допомогу у відновленні.

"Дозвольте запевнити вас... що ми розраховуємо на довготривалу співпрацю і допомогу Україні", - зазначив прем'єр-міністр. 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Словаччина поставить Україні новий пакет енергетичного обладнання на 500 тис євро та виділить 300 тис євро на укриття в школах - Сибіга

Питання постачання Україні Томагавків поставлять на паузу - голова делегації Ради у ПА НАТО

ЄСПЛ визнав відсутність у компанії M.S.L. ефективних засобів правового захисту для своїх скарг в Україні

Раді рекомендують ухвалити за основу закон про надання права МЗС пропонувати санкції безпосередньо РНБО - нардеп

Фінляндія відправляє Україні 30-й пакет оборонної допомоги приблизно на 52 млн євро

Тюремні строки отримали три коригувальника ворожих ударів по Чернігівщині та Донеччині

Кличко: в київському центрі протезування Human Titans проходять реабілітацію 13 ветеранів

Рівень захисту понад 50% трансформаторів "Укренерго" дозволяє витримувати удари "шахедів" – очільник компанії

Наступні міжурядові українсько-словацькі консультацій пройдуть в Україні - Фіцо

Свириденко до Фіцо: у нас дійсно складна зима, і ми розраховуємо на вашу підтримку

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА