Інтерфакс-Україна
19:10 24.02.2024

Знищення А-50 та інших ворожих літаків - це результат роботи союзу України та партнерів, заявив Зеленський

1 хв читати
Знищення А-50 та інших ворожих літаків - це результат роботи союзу України та партнерів, заявив Зеленський

Президент України Володимир Зеленський заявив, що збитий 23 лютого російський літак дальнього радіолокаційного виявлення А-50, а також знищення інших ворожих літаків - це ні що інше, як результат роботи союзу України та її партнерів.

"Стосовно А-50 та інших літаків наших ворогів - це результат у будь-якому разі нашого союзу, союзу України та партнерів. Без цього союзу нам було б дуже складно, а за деякими напрямами неможливо боронити свою державу", - заявив Зеленський на пресконференції з європейськими лідерами в Києві в суботу.

"Ми за це вдячні, безумовно, військовим нашим, нашому народу і нашим усім партнерам", - додав він.

Глава держави також наголосив: "Україна не має можливості і не має права, і ніколи цього не буде, щоб Україна застосовувала зброю партнерів на інших територіях, крім української тимчасово окупованої території".

 

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Зеленський про спецоперацію СБУ: Україна захищає себе і робить усе, щоб Росія відчула необхідність завершення цієї війни

Три жінки загинули через удари РФ по Запорізькому району

СБУ провела спецоперацію із забезпечення без’ядерного статусу РФ - Стефанчук

Літній чоловік загинув під ворожим обстрілом Запоріжжя

Армія РФ з початку року втратила майже 146 тис. військових та понад 1 тис. танків – ОСУВ "Хортиця"

СБУ офіційно підтвердила удари по російських бомбардувальниках на аеродромах у Сибіру

Уже з'явився текст мирних пропозицій від України для угоди з РФ

Зеленський затвердив делегацію для участі у другому переговорному процесі з РФ у Туреччині

Окупанти продовжують атакувати Дніпропетровщину в неділю, є пошкодження інфраструктури - Лисак

У Корабельному районі окупанти скинули вибухівку з БпЛА на чоловіка - ОВА

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА