Інтерфакс-Україна
21:34 24.02.2024

Заступники міністра оборони Гайдер і Калмикова зустрілися з делегацією депутатів парламентів країн-партнерів України

1 хв читати
Заступники міністра оборони Гайдер і Калмикова зустрілися з делегацією депутатів парламентів країн-партнерів України

Заступники міністра оборони України Станіслав Гайдер і Наталя Калмикова зустрілися в Києві з делегацією депутатів парламентів країн-партнерів України, повідомила пресслужба Міноборони.

"Станіслав Гайдер подякував депутатам за символічний - і важливий - візит у час другої річниці російського вторгнення. Він також висловив вдячність ЄС за ухвалене раніше цього місяця рішення виділити 50 мільярдів євро на допомогу Україні", - йдеться в повідомленні Міноборони в телеграм-каналі в суботу.

Представники Міноборони поінформували європейських депутатів про пріоритети своєї роботи - вдосконалення інституційних можливостей і реформування соціальної сфери сил оборони відповідно.

"Ми робимо все можливе, аби український воїн був обізнаний у своїх правах і соціально захищений від початку і до кінця своєї служби, а також мав якісне медичне забезпечення", - сказала заступниця міністра Калмикова, яку цитує пресслужба.

У суботу також відбулася зустріч керівництва Міноборони України з міністром оборони Швеції Полом Йонсоном. Делегацію українського оборонного відомства очолював заступник міністра оборони України генерал-лейтенант Іван Гаврилюк.

З української сторони в переговорах також узяли участь заступники міністра оборони Станіслав Гайдер і Дмитро Клименков, заступник міністра стратегічних галузей промисловості Сергій Боєв і начальник Генерального штабу Збройних Сил України генерал-майор Анатолій Баргилевич.

 

 

 

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Кабмін зобов'язав авторів дисертацій засвідчувати, що частини тексту, які написані за допомогою ШІ, перевірені та відредаговані ними особисто

Кошта та фон дер Ляєн: підписання Зеленським нового закону про НАБУ/САП – позитивний крок, боротьба з корупцією повинна тривати

Відомо про 1 загиблого та 11 поранених у Краматорську внаслідок удару РФ по житловому будинку – ОВА

Сибіга закликав всі мусульманські країни засудити російську атаку по головній мечеті Духовного управління мусульман України "Умма"

В ОСУВ "Хортиця" спростували російську заяву про захоплення Часового Яру

Кількість загиблих в Києві зросла до 9 – МВС

Сили оборони Півдня спростували інформацію про захоплення Камʼянського

Буде створено міжвідомчу робгрупу з питань реформування системи протезування - Улютін

ДМС, Нацпол та Генпрокуратура викрили ще трьох учасників схеми фальсифікованих агрохімікатів

Ситуація з голосуванням за закон про обмеження повноважень НАБУ та САП призведе до зміни правил прийняття рішень у фракції "Слуга народу" - нардеп Жмеренецький

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА