Інтерфакс-Україна
15:02 25.02.2024

Генпрокурор: 99% злочинів РФ розслідують в Україні, їх розглядатимуть в українських судах

1 хв читати
Генпрокурор: 99% злочинів РФ розслідують в Україні, їх розглядатимуть в українських судах

Генеральний прокурор Андрій Костін наголошує, що практично всі воєнні злочини, скоєні РФ в Україні, розслідують в Україні, і їх розглядатимуть національні суди.

"Розслідування воєнних злочинів і притягнення до відповідальності в українських судах. Ми розуміємо, що це відповідальність саме нашої держави, і 99% плюс усіх військових злочинів РФ розслідуються в Україні і будуть розглядатися в українських судах", - сказав Костін на форумі "Україна. Рік 2024", який проходить у неділю.

Він наголосив, що Україна розслідує воєнні злочини і притягує до відповідальності, не чекаючи закінчення війни.

Загалом, за словами генпрокурора, про підозру у скоєнні воєнних злочинів повідомлено 512 особам, обвинувачення пред'явлено 351 особі, 80 уже засуджено.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

На зруйнованій "садибі Зеленських" в Києві поновили будівельні роботи, у КМДА заявили про консервацію елементів будівлі

О.Кулеба: Село Посад-Покровське на Херсонщині - одне з перших, що має бути відновлено в межах експериментального проєкту

У Туреччині затримали понад 300 осіб під час протестів через затримання мера Стамбула

У низці областей України очікуються пориви вітру

Українські військові не оточені на Курщині і утримують позиції - ЗМІ

Поліцейські встановлюють обставини смерті 7-річного хлопчика у столичній приватній клініці

"Харківобленерго" відновило пошкоджену електромережу в Куп'янському районі

Похолодання та дощі прийдуть в Україну найближчими днями

РФ визнає окуповані та неокуповані частини України своїми незаконно і помилково, нагадують у британській розвідці

УЧХ допомагав постраждалим через атаку РФ на Запоріжжя

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА