16:12 25.02.2024

Ветеранська політика потребує кардинальних змін - Мінветеранів

1 хв читати
Ветеранська політика потребує кардинальних змін - Мінветеранів

В.о. міністра у справах ветеранів Олександр Порхун заявляє, що ветеранська політика в Україні потребує кардинальних змін, і анонсував затвердження урядом єдиного стандарту надання ветеранам послуг за принципом "єдиного вікна" в Центрах надання адміністративних послуг.

"Ветеранська політика потребує кардинальних змін. Мінветеранів це історія не тільки про пільги, а й про життя і його смисли, а також про потреби і можливості, про лідерство, якісні зміни та їхню імплементацію, про стимули та інструменти", - сказав Порхун на форумі "Україна. Рік 2024" у неділю.

Також він звернув увагу на проблему надання медичної допомоги ветеранам. Зокрема, за його словами, необхідно змінити перелік препаратів за програмою "доступні ліки" та розширити послуги зі стоматології.

Крім того, за словами в.о. міністра, необхідно звернути увагу на питання працевлаштування ветеранів, особливо людей з інвалідністю.

"Мене нещодавно запитали, чого мені не вистачає як ветерану. На жаль, але відверто - поваги. Ми повинні взяти відповідальність за ветерана, так само, як він взяв відповідальність, коли пішов на війну", - заявив Порхун.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

РЕКЛАМА

ОСТАННЄ

США розглядають можливість відправки додаткових військових радників в Україну - представник Пентагону

Сенат США проведе голосування щодо законопроектів про допомогу Україні, Ізраїлю і Тайваню у вівторок, 23 квітня - лідер більшості

Палата представників США проголосувала за допомогу Ізраїлю, Тайваню та іншим індо-тихоокеанським союзникам

Президент Єврокомісії про голосування в Палаті представників: Україна заслуговує на всю підтримку, яку вона може отримати проти РФ

Байден: Ухвалення Палатою представників законопроєктів про іноземну допомогу надсилає "чіткий сигнал" про американське лідерство

Столтенберг: Я вітаю ухвалення законопроєкту в Палаті представників

Із майже $61 млрд загального обсягу допомоги США $49,9 млрд передбачено на оборонні витрати - Шмигаль

Кулеба привітав схвалення в Палаті представників США допомоги Україні: Поганий день для Путіна

Зеленський: Ми використовуємо американську підтримку, щоб наблизити справедливе завершення війни

Потоки на виїзд і в'їзд в Україну залишаються рівними - Держприкордонслужба

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА