Інтерфакс-Україна
17:21 25.02.2024

Глава СБУ: за два місяці ми скоротили експорт нафтопродуктів ворога на третину, атакуючи нафтопереробні підприємства

1 хв читати
Глава СБУ: за два місяці ми скоротили експорт нафтопродуктів ворога на третину, атакуючи нафтопереробні підприємства

Удари безпілотників СБУ по законних цілях - нафтопереробних підприємствах у РФ - скоротили експорт російських нафтопродуктів на третину, наголошує глава Служби безпеки України Василь Малюк.

"Крім роботи в морі, ми ефективно працюємо в повітрі... По суті, робота повітряними БПЛА розділена на кілька зон. Зокрема, це лінії фронту і 20 км вглиб ворога, 20 км - 40 км, від 40 км до 120 км і 120 км плюс", - розповів Малюк на панельній дискусії в рамках форуму "Україна. Рік 2024", який проходить у неділю.

За його словами, СБУ успішно уразила велику кількість військових об'єктів ворога та комплексів ППО.

"Якщо ми подивимося за останні два місяці - скільки ворожих нафтопереробних потужностей було успішно уражено. По суті, на третину ми скоротили експорт нафтопродуктів. А 55% їхнього військового бюджету - це і є валютна виручка від експорту нафтопродуктів, і це цілком законні наші цілі", - акцентував глава СБУ.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Білий дім вважає скандал із Signal "закритим"

Трамп незадоволений заявами Зеленського і Путіна про війну в Україні

США запровадили санкції проти шести чиновників Китаю і Гонконгу за екстериторіальне застосування закону про нацбезпеку

20-річного українця врятували з окупації в рамках ініціативи Bring Kids Back UA

Ле Пен: Я вибула з перегонів у виборх 2027 року, але продовжу боротьбу

Президент України провів зустріч із представниками парламентів країн-партнерів та Європарламенту в річницю звільнення Бучі

РФ має відповісти взаємністю на негайне безумовне припинення вогню Україною у чітко визначені терміни – Каллас

Ми повинні поставити Україну в якомога сильнішу позицію - глава МЗС Британії

Рубіо в НАТО буде говорити про забезпечення тривалого миру в Україні

Візит до військового госпіталю – свідчення спільної віри в перемогу добра над злом – головний рабин України

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА