22:36 25.02.2024

Розпочато розслідування за фактом розстрілів росіянами українських військовополонених

1 хв читати

Донецька обласна прокуратура розпочала розслідування за фактом розстрілу російськими окупантами українських військовополонених під Бахмутом, повідомляє Офіс генерального прокурора.

"При процесуальному керівництві Донецької обласної прокуратури розпочато досудове розслідування за фактом порушення законів та звичаїв війни, поєднаного з умисним убивством (ч. 2 ст. 438 КК України)", - йдеться у повідомленні.

В Офісі генерального прокурора підтвердили, що розстріляних росіянами військовополонених було семеро. Їх розстріляли під час штурму українських позицій між селами Іванівське та Хромове Донецької області.

"На записі з камери дрона видно, що представники з Росії спочатку наказують нашим захисникам вийти з окопа. Після, зібравши всіх захисників в одному місці і відійшовши на кілька метрів, ворог випускає по них автоматні черги. Військові держави-агресора навмисне добили поранених та беззбройних". українських воїнів, ігноруючи норми міжнародного гуманітарного права", - наголосили в Офісі генпрокурора.

Як повідомлялося, уповноважений з прав людини Дмитро Лубинець підтвердив розстріл під Бахмутом сімох беззбройних українських військовослужбовців, які збиралися здаватися в полон, назвавши це черговим військовим злочином росіян.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

РЕКЛАМА

ОСТАННЄ

Зеленський: важливо інвестувати в українську ОПК, зокрема виробництво дронів

Зеленський запросив ООН приєднатися до ініціативи Food from Ukraine з постачання продуктів до Сирії

Міністри оборони України та Італії обговорили об'єднання зусиль у сфері ОПК

Нідерланди закликають міжнародну спільноту посилити свою підтримку України

Україна та Нідерланди працюють над запуском щорічної двосторонньої міжурядової двосторонньої конференції

У санкціях проти РФ є до 70% рекомендацій групи "Єрмака-Макфола"

Трибунал щодо злочину агресії має бути повноцінним, із притягненням до відповідальності т.зв. "трійки" - Сибіга

У Кабміні обговорили секторальну співпрацю з ЄС до 2025 року

Зеленський обговорив із представниками ООН підтримку внутрішніх переселенців

Зеленський і глава МЗС Нідерландів обговорили посилення співпраці між оборонними компаніями двох країн

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА