Інтерфакс-Україна
07:10 26.02.2024

У житловому секторі Дніпра в результаті ворожих обстрілів пошкоджено десять приватних будинків

1 хв читати
У житловому секторі Дніпра в результаті ворожих обстрілів пошкоджено десять приватних будинків

У Дніпрі в житловому секторі внаслідок обстрілів російських військ пошкоджено 10 приватних будинків і кілька автомобілів, повідомив голова ОВА Сергій Лисак.

"Досягнення" росіян у Дніпрі цього вечора. У житловому секторі обласного центру пошкоджено 10 приватних будинків, кілька автомобілів", - написав він у телеграм-каналі.

Також він зазначив, що постраждали двоє чоловіків 41 і 49 років, і двоє жінок 20 і 60 років. Вони перебувають у лікарні.

 

 

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

В Абу-Дабі стартували тристоронні переговори між Україною, США та Росією – МЗС ОАЕ

Рада Європи та Єврокомісія зробили ще один крок для створення Спецтрибуналу за злочини агресії проти України

"Укренерго" у суботу застосовуватиме обмеження електроенергії в усіх регіонах України

Радниця керівника ОП Страхова вважає СЕЗ кращим рішенням для Донбасу і впевнена, що Україна "колись поверне собі своє"

Керівника департаменту КМДА підозрюють у випуску необґрунтованих облігацій зі збитками понад 0,5 млрд грн - Нацполіція

МОН анонсувало перерахування підвищених зарплат викладачам своїх вузів до кінця січня

Рада ЄС на рівні глав МЗС знову обговорить Україну

Фон дер Ляєн: Ми підтримуємо боротьбу українців вже 4 роки, наші дії говорять гучніше за слова

За Тимошенко внесено 33 млн грн застави

В Україні почали застосовувати спецграфіки аварійних відключень – обленерго

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА