Інтерфакс-Україна
07:17 26.02.2024

Ворог обстріляв за день сім громад Сумщини

1 хв читати

Російські війська 32 рази обстріляли сім громад Сумської області в неділю, повідомляє Сумська ОВА.

Зокрема, зафіксовано 182 вибухи. Під обстрілами були Хотинська, Юнаківська, Миропільська, Білопільська, Краснопільська, Великописарівська, Шалигинська громади.

Так, Білопільську громаду обстріляли з мінометів, артилерії та АГС. Загалом було 62 вибухи на території громади з боку РФ. Краснопільську обстріляли FPV-дроном - 1 вибух. Також фіксували артилерійські обстріли (17 вибухів), обстріл із мінометів (12 вибухів). Великописарівська громада - зафіксовано обстріл з АГС (5 вибухів) і мінометів (34 вибухи). Артилерією та мінометами військові РФ обстрілювали Шалигинську громаду. Було 8 вибухів. Хотинська обстріляна мінометами, артилерією і двома дронами з боку Росії. Юнаківська громада: зафіксовано 6 вибухів із міномета і 16 вибухів із артилерії. На Миропільську громаду військові РФ скинули 10 мін.

 

 

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

В Офісі президента відбулася зустріч із делегацією Ірландії, говорили про енергетику, членство України в ЄС та санкції проти РФ

Двоє людей загинули у Костянтинівці через атаку російських БпЛА, постраждали ще троє – МВА

Відомо про одного постраждалого громадянина України внаслідок аварії поїздів у Словаччині – МЗС

ПА НАТО закликала уряди своїх країн надати Україні далекобійну зброю та зняти обмеження на її використання - Чернєв

У НАТО оприлюднено програму зустрічі міністрів оборони

Експрезидент Франції Саркозі буде ув'язнений 21 жовтня

США, Єгипет, Катар та Туреччина підписали документ про перемир'я в Газі як посередники

Ще одного хлопця вдалося врятувати з окупації в межах проєкту Bring Kids Back UA - Єрмак

Новий конкурс з відбору суддів КС стартує 14 жовтня

ЄС намагається досягти результату щодо 19-го пакету санкцій до саміту, який відбудеться наступного тижня - Каллас

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА